Zavrieť

Porady

Dá sa odpisovať výstavná vzorka?

Ahojte, chcela by som sa opýtať sme nábytkárska firma a chceme ponúknuť na predaj nábytok s vyššou obstarávacou cenou. Budeme mať z každého po jednej vzorke. Môžem ja výstavnú vzorku odpisovať. OC je 19.000 EUR.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Uctovne odpisovat musis. Danovo si mozes uplatnit odpisy ako danovy vydavok za predpokladu, ze preukazes, ze sa jedna o vydavok vynalozeny za ucelom dosiahnutia, udrzania, alebo zabezpecenia prijmov. Myslim si, ze vystavna vzorka takymto vydavkom je.
    Tvoje zadanie je ale zmatocne, kedze raz pises, ze chcete ponunut na predaj nabytok, dalej, ze budete mat po jednej vzorke (co znamena, ze vy obstaravate).
    Dalej je treba sa uistit, ci sa to ma zaradit ako jeden celok, alebo sa jedna o viac kusov samostatneho nabytku...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pani haraburda ďakujem za odpoveď ,obstarávame za účelom ďalšieho predaja
    Consultix Tak za ucelom dalsieho predaja, alebo ako vystavna vzorka?
    pani haraburda Tento jeden je ako výstavná vzorka a všetky ďalšie budú za účelom predaja.
      zbaliť

    Dá sa odpisovať výstavná vzorka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.