Zavrieť

Porady

Vo Worde mi netlačí celý obrázok

čo mam odkliknuť, vo Worde mi netlačí celý obrázok, ktorý vidím ale je orezaný zo spodku a pravej strany v iných programoch vytlačí celý ale vo worde nie.
Naposledy upravil ivka70 : 12.11.15 at 11:53
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Uprav veľkosť obrázku. Je možné, že presahuje mimo tlačenú oblasť. Klikni naň a mali by sa objaviť značky, ktorými veľkosť upravíš (zelené).
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    *Anton netlačí to vo všetkých veľkostiach, predtým to nerobilo
    ivka70 V akych vsetkych velkostiach?
    Na inom pocitaci ten isty subor vytlaci v poriadku?
    misoft Je obrázok súčasťou textu? Nie je náhodou ťahaný z iného zdroja? Je možné, že nenačíta celý. Alebo je tam nejaké dátové obmedzenie.
    (Aj preto som M$O vylúčil z používania....)
    *Anton ano je súčasťou textu ale aj ked vložim obrázok z iných súborov. v pdf tlačí celý ale vo Worde orezaný ale vidím cely obrázok na strane, či malý alebo večší.
    *Anton neviem čo iných počitačoch ale v mojom worde 2003 začalo pri tlačení orezavať obrázky ale v iných programoch to nerobí. napr:pdf
    ivka70 priloz k otazke taky subor ......
    *Anton neviem to poslať, či do meilu,
    *Anton poslal som do meilu, ale chcem ešte pripomenuť že veľkosť obrázku na papiery ostáva aká je zadaná ale obraz v obrázku je odrezaný (ako keby bol zum,priblyžený o 1 cm zo spodku a 1 cm z pravej strany)
    *Anton žeby, pixely?
    *Anton ivka70 prišiel vám e-mail s prílohou? Anton
    misoft *Anton: Aby si vedel - vo Worde je text a obrázok! Dva rozdielne objekty v jednom súbore. PDF je samotný obrázok a aj sa tlačí ako obrázok. Je to jeden objekt (okrem interaktívnych PDF). S pevne stanovenými rozmermi, umiestnením. Je to jedna vrstva.
    PDF = Portable Document Format - zaručuje, že na všetkých zariadenia sa dokument zobrazí rovnako, vytlačí rovnako.
    *Anton chápem, ďakujem za pomoc a Vašu snahu s pozdravom Anton
      zbaliť

    Vo Worde mi netlačí celý obrázok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.