Zavrieť

Porady

Ako správne napáliť video z youtube?

Urobila som nasledovne: cez keepvid.com som si stiahla z youtube nejaky videoclip a napalila vo formate mp4 na dvd -r aj + r ale dvd prehravac mi pise ze no audio.ako to mam spravne napalit alebo v akom formate ma byt to video?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Toto je komplikovanejšie, než aby sa to popísalo v jednom príspevku. Ide o to, že MP4 je len kontajner, ktorý obsahuje video aj audio stopu. Takže musíš nejakým videoeditorom zmeniť tú zvukovú stopu, ktorú teraz nevie DVD prehrať. Skús pri konvertovaní použiť avi kontajner, ten by mal automaticky dávať zvuk do formátu mp3, čo by mal DVD prehrávač prehrať.

    Treba skúšať a skúšať, viac možností a riešenie nájdeš.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Z YT - ak sa sťahuje - je zvuk vo formáte ACC. A mnohé playere to nepoznajú.
    Malý programčok - Avidemux - vie prekonvertovať buď video, alebo audio zložku stiahnutého súboru.
    Dá sa i nastaviť výstupný kontejner - napr. *.avi. Pri konvertovaní stačí ponechať video ako Copy, audio previesť do mp3 lame kodeku.... a po konvertovaní uložiť ako XYZ.avi.

    Ešte poznámka: pokiaľ je video v HD . teda 720p - je potrebný Avidemux 64-bit. Avidemux 32-bit nie je schopný tieto videa ani načítať, nieto konvertovať.

    Ako správne napáliť video z youtube?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.