Zavrieť

Porady

NFL Super Bowl XLIX 2015 (CZ)

Dobry den, prosim Vas, kde by som si mohol pozriet alebo stiahnut finale NFL-Super Bowl XLIX, ktore sa hralo 2.2 2015 s ceskym komentatoro ?. Davali to na Sport 1 alebo Sport 2. Prosim Vas, ma to niekto nahraty tento zaznam z televizora, alebo existuje o nejaky server, kde sa to da pozriet ? Za kazdy prispevek vopred vam dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ja to mam na nahrate v settop-boxe ale ako to stade dostat to neviem....
    na youtube to mas english napr-
    ked trosku rozumies anglicky tak je to ovela lepsie nez pocuvat cesky koment,na 80percent trepu chujoviny...
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Leo2015 Aky mas ten settop -box? Je tam nejaky hardisk, ktory sa da pripojit k PC. A mas to v čestine, teda z akeho programu to mas nahrate, teda zo Sport 1 alebo Sport 2. A este v akej kvalite ? Prosim ta mozes mi s tym pomoct ?
    vulxy je to klasicky telekomacky settop Motorola,je tam vstup na USB ale nic sa z neho neda vydolovat..na nete musi sa najst nejaky stream alebo torrent...je to nahrate zo sport1 priamy prenos a komentovaly Raichl a Jantos...skus im napisat na twitter,FB atd
    Leo2015 Aha tak ti dakujem, a mozem mi napisat presne tie mena tych komentatorov, ktory to komentovali, a kde by som ich este zastihol, ak nahodu vies kde ?
    vulxy Standa Jantoš a Jindra Rajchl ja ich nepoznam ani adresy nemam
    skus hladat okolo sport1 alebo facebook,twitter atd ,urcite poradia kde sa da zohnat zaznam...
    Leo2015 Velmi pekne dakujem
    Leo2015 Vulxy, prosim ta odpovies ni na moje otazky ?
    Leo2015 No pytal som , ale oni tiez nevedia. je tu este niekto kto ma ten zaznam doma ?
      zbaliť

    NFL Super Bowl XLIX 2015 (CZ)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.