Zavrieť

Porady

Počet pracovných dní v mesiaci september 2015.

Potrebujem poradiť ako mám brať do úvahy počet pracovných dní a odrobených hodín v mesiaci september,keď boli sviatky v pracovné dni.Pracujem v súkromnom penzióne pre seniorov a odpracoval som aj sviatok 1.9.a mal som 4 dni RD.Vedúca zariadenia a aj ekonómka tvrdia,že pracovných dní bolo 20 a hodín 150.V plánovacích kalendároch je síce 20 ale plus aj tie dva dni platených sviatkov,čo činí v trjosmenke 165 hodín.Teraz neviem či mám pravdu ja alebo oni lebo mi vyplatili 2 dni t.j.15 hod.RD a v kolónke sviatok som mal tiež 15 hod.a nie 11,5 ako to býva a tú istú sumu ako za 2 dni RD.Neviem či ma oklamali alebo nie.Odmeňovaný som hodinovou mzdou,ktorá sa počíta v daný mesiac zo 430€ základu.Ďakujem za odpoveď.
Naposledy upravil grimli : 15.11.15 at 14:58 Dôvod: reakcia na komentár
3 komentárov     zbaliť
veronikasad si odmeňovaný mesačnou alebo hodinovou mzdou ?
grimli Odmeňovaný som hodinovou mzdou,ktorá sa počíta v daný mesiac zo 430€ základu.
ivka70 To, co pises je taka mackomys - ani hodinova ani mesacna mzda.
Co mas napisane v zmluve alebo v platovom vymere?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Počet pracovných dní v mesiaci september 2015.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.