Zavrieť

Porady

Viete mi poradiť spoločenskú hru?

Na vianoce plánujem deti odtrhnúť od PC. Preto plánujem kúpiť spoločenskú hru, ktorá by zaujala 12 ročné deti. Keďže deti sú už staršie chcem, aby hra bolo už trošku náročnejšia a preložená do slovenčiny alebo češtiny. Rozmýšľal som nad Vládci podzemí, Descent: Výpravy do temnot. Viete poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    U nas celkom letia Timeline, ktore su vo viacerych variantoch a v podstate cenovo nenarocne a zabavia celu rodinu, vyzaduju aj trochu znalosti a nico naucia.
    A potom Activity, ktore vyzaduju kreativitu a tiez sa daju hrat na roznych stupnoch narocnosti.

    Davala by som pozor, aby hra, ktoru kupim, nebola napodobninou pocitacovej hry s celym postupom, ked uz ich chces odtrhnut od PC.

    A mozno by stalo za to, ak ste v BA, zobrat ich do herne "ihryska", kde si mozete viac hier vyskusat a rozhodnut sa, ktora vam sadne.

    http://www.ihrysko.sk/kalendar-poduj...?page_id=12138
    jslancik odporúčam Aktivity 2. parádna hra.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Obe hry nie sú trošku náročnejšie...ale sú Náročné. Ta druhá je od veku 14 rokov.
    Cenu neriešim...každý dá toľko, koľko je ochotný a schopný.

    Vládci podzemí jsou nejnovější velkou hrou Vládi Chvátila. CGE ji představilo na podzim v Essenu pod anglickým názvem Dungeon Lords. Již zde byl o hru velký zájem a uspěla i v anketách mezi návštěvníky veletrhu. Na české vydání jsme nemuseli dlouho čekat. MindOK ve spolupráci s CGE hru vydal začátkem prosince 2009. S Vládci podzemí si užijete hodně zábavy. Každá partie bude novou výzvou, odlišnou od předchozích. Musím však varovat, je to složitá hra. Na její naučení budete potřeba více času a úsilí. Díky dobře napsaným a vtipným pravidlům se však nebudete nudit ani v této fázi. Vládce podzemí ocení především ti, kdo mají rádi komplexní budovací hry.
    http://deskovehry.blogspot.sk/2010/0...i-podzemi.html

    mexico je offline (nepripojený) mexico

    mexico
    no u nas fici hra ubongo, musis mat na to dost priestorovu predstavivovst ( v podstate skladas obrazce z roznych geometrickych tvarov) - aj dospeli sa s tym vedia dobre vysantit
    kopretinka 17.11.15 09:14 odstránil(a) z Porady

    Viete mi poradiť spoločenskú hru?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.