Zavrieť

Porady

Zastupujete na druhom stupni napr.chemiu ked ste ucitelom prveho stupna?

Co sa napriklad na hodine chemie odo mna moze ocakavat ak mi chybajuci ucitel nenecha ziadne podklady ani ulohy?Dakujem,som ucitelka prveho stupna a zarazil ma postoj riaditela,ktory odo mna chce aby som normalne preberala ucivo chemie alebo ziakov skusala z tohto predmetu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Vyučuje sa podľa učebných osnov daného predmetu. Ako začínajúca učiteľka by si mala zájsť za riaditeľom školy, ktorý ťa poveril zastupovaním kolegyne - kolegu. Od riaditeľa si vypýtaj učebné osnovy predmetu chémia, ktoré by ti mal poskytnúť. Ak ich riaditeľ nemá uložené, tak si pomôž sama a z internetu si nejaké stiahni.
    http://www2.statpedu.sk/buxus/genera...ge_id=348.html

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Hádam zvládaš učivo ZŠ aj keď to nie je tvoj predmet. Zober do ruky učebnicu a odprednášaj novú látku, vypíš, alebo nadiktuj poznámky. Takisto môžeš zopakovať prebraté učivo a preskúšať bez známkovania. Kolegovi sa "poďakuj".
    Horšie by to bolo na strednej škole, ale zamestnať žiakov sa dá vždy.
    indiga Dakujem som zacinajuca ucitelka a nevedela som ako by to malo prebiehat

    Zastupujete na druhom stupni napr.chemiu ked ste ucitelom prveho stupna?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.