Zavrieť

Porady

Odhlásený zamestnanec a pokračujúca PN

Zamestnanec na dobu určitú skončil u nás prac.pomer k 30.9.2015 ale pred ukončením začal PN a tá stále pokračuje, odhlásila som ho zo ZP, čo som asi nemala, pretože v MV mi stále figuruje. Mám ho normálne znova prihlásiť do ZP a akým dátumom? tým ktorým som ho predtým odhlásila? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Odhlásiť zo ZP, SP a PN zaevidovať v programe ako ukončenú dňom skončenia PP.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nemas ho prihlasit, ak jeho PP riadne skoncil v septembri, tak si ho ku koncu septembra mala zo vsetkych poistovni odhlasit.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janca1234 odhlásila som ho, ale nemá ukončenú PN a mne sa to nijak v programe nedá pokiaľ nemám potvrdenie o ukončení PNky, tá mu stále beží a on posiela lístok na "peniaze" cez nás
    ivka70 Listok na penize nema posielat cez vas, ma si ho nosit na Socialnu poistovnu. Vy uz s tym nic nemate.
    Aby nahodou neprisiel, ze mu PP pokracuje na dobu neurcitu, ked ste ho neodhlaili z poistovni .....
    Janca1234 upravila som MV manuálne, ďakujem
    Dav Prečo by sa nedalo? Z právneho hľadiska je jeho PN u Vás ukončená, lebo ukončil pracovný pomer a s ním mu zanikol nárok na nemocenské dávky od zamestnávateľa.Ak potrebuješ papier, vyrob si A4 s firemnými údajmi - na základe ukončenia PP dňa........ ukončená PN a prilož fotokópiu pracovnej zmluvy s ukončeným dátumom PP.
      zbaliť

    Odhlásený zamestnanec a pokračujúca PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.