Zavrieť

Porady

prenájom bytu cez spoločnosť Air BNB

Dobrý deň ,
chcem vás poprosiť o radu.

Chcem si prenajať byt, no majiteľka bytu je cudzinka. Realizácia obhliadky bytu má byť uskutočnená spoločnosťou Air bnb ,kde majiteľka bytu zašle kľúče od bytu menovanej spoločnosti a oni mi poskytnú kľúče od bytu na dva dni, kde si budem mať možnosť byt pozrieť. Háčik je len v tom, že mám vopred zaplatiť 1 mesačný nájom plus depozit. Pokiaľ sa pre byt rozhodnem ,podpíšem zmluvu a peniaze spoločnosť zasiela majiteľke spolu zo zmluvou . Ak nie, tak peniaze mi spoločnosť vráti.
Máte prosím niekto skúsenosť s takýmto systémom prenájmu. Pravda je, že sa trocha obávam dať toľko penazí .
Ďakujem za pomoc a vaše informácie veľmi mi nimi pomôžete
4 komentárov     zbaliť
Nataal Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či ste zistili niečo viac o tejto spoločnosti alebo či ste teda pokračovali ako vám povedali. Tiež mam takýto istý problem a neviem či im dôverovať. Ďakujem
willma a čo tak preštudovať link, ktorý je pridaný ?
teruska74 ja som nedôverovala a nevzala som to...Poprosila som majiteľku o iné riešenie a odpísala mi, že nie ,žiadne iné riešenie nie je ..
sito Však za to, nebola by si teruška, ale beruška, braná na vidly, možno len 4. Mucholapka nezabrala, dobre si spravila. Ako krimi, každý deň, by to malo byť v správach, verejných ako varovanie. Tu je to za bukom. Uuuž ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    prenájom bytu cez spoločnosť Air BNB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.