Zavrieť

Porady

Navigácia Waze

Pozdravujem,potrebujem poradiť z mobilnou navigáciou Waze.Stiahol som si novú verziu waze a buď neviem alebo už nieje možnosť zobrazit všetky hlásenia v postupnosti od najbližších po nazvzdialenejšie.Keď by mi niekto poradil ako na to tak by som bol povdačný.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bomo je offline (nepripojený) bomo

    bomo
    Klikneš na šípku vpravo dole (kde sa nahlasujú hlásenia), vyberieš dole možnosť "Všetky hlásenia", klikni na "Všetky" a uvidíš ich zoradené podľa vzdialenosti...

    EDIT: Pre iOS verziu fórum podpory uvádza: "Press the top navigation toolbar where the turn-by-turn directions are listed and then press 'Reports Ahead'"
    Naposledy upravil bomo : 23.11.15 at 12:33 Dôvod: vylepsenie odpovede
    waze.png  
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    foresterbig Díky bombo ale práveže toto je stará verzia kde sa to dalo ale už je vydaný update pri ktorom sa to nedá,alebo dá ale nedokážem na to prísť.Ja mám iPhone a na OS IOS.Na android ešte nieje vydaná nová verzia a na starej ako si mi predviedol na screenoch to fungovalo bzproblémovo.
    bomo Aha, jasne. Ja mam android a pre andorid este nie je nova verzia, takze teda neviem pomoct
    bomo Na fóre podpory píšu: "Press the top navigation toolbar where the turn-by-turn directions are listed and then press 'Reports Ahead'."
    foresterbig Díky bomo ale tá možnosť u novej verzii nieje,iba sa dajú zobraziť hlásenia po zadní ciela a to na trase ale nie lubovolne tam kde sa človek nachádza aby sa vedel vyvarovať nebezpečenstvu.Keď to bude aj na android tak možno na to prídeš ja som asi lama.Ahoj
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.