Zavrieť

Porady

Ako pripojiť prílohu na finančnej správe

Potrebujem poslať cez všeobecné podanie formulár. Ten mám už vyplnený, ale nejde mi pripojiť príloha. Skúšala som to cez "načítaj" (naspodu formulára), ale napísalo mi "nesprávny formát" (súbor je v pdf).
Prosím poraďte..
Naposledy upravil Dzejdza : 26.11.15 at 09:25
Bez názvu.png  
3 komentárov     zbaliť
avalik dopln este co chces podat ... a co mas uvedene v oblast podania, agenda a typ podania
Dzejdza oblasť podania: daňová kontrola, agenda: daň z príjmov PO, typ podania: vysvetlenie, vyjadrenie
Žabinka veď ti nechce pridať prílohu, keď Formát máš žiadosť.. musíš kliknúť na Kontrolovať, aby sa Formát zmenil na dokument, ku ktorému je možné pridať prílohu..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    pozri, či máš prílohy zaškrtnuté ako v priloženom obrázku.. najprv klikneš na skontrolovať, zmení sa typ podania, o čom ťa bude informovať nové okno, a potom klikneš na Prílohy, Správa príloh, a priložíš prílohu..
    Naposledy upravil Žabinka : 26.11.15 at 10:35
    111.jpg  
    11.jpg  
    1.jpg  
    1/1
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Dzejdza Presne takto som to mala, ale keď som klikla na prílohu tak mi žiadnu nechcelo načítať.
    Žabinka ale ty neklikáš na prílohu, ale na Načítať zo súboru.. otvorí sa ti nové okno, kde klikneš na také bodky, otvorí sa to okno odkiaľ chceš prílohu načítať načítať, dvojklikom dostaneš prílohu do okna, a potvrdíš načítať alebo uložiť, to teraz neviem..
    Dzejdza píše mi že nie je možné pripojiť prílohu
    avalik Nacitat zo suboru moze len xml, nie pdf ... a nacitanim zo suboru vyplni formular, neprilozi prilohu ku formularu
    Žabinka takže ešte raz.. otvoríš všeobecné podanie, vyplníš, plus zaškrtneš okno Súčasťou podania je príloha, spôsob podania elektronicky-súčasť dokumentu..
    klikneš na modré okno Kontrolovať.. vyskočí okno typ podania bol zmenený, atď, OK....
    potom klikneš priamo na Prílohy - tretí riadok pod obrázkom Finančná správa Slovenskej republiky.. otvorí sa ti nové okno, kde klikneš na Pridať prílohu z disku, potom v novom okne na také bodky - popis máš v priloženom novom obrázku..
    avalik Zabinka, ked kliknem na Nacitat zo suboru zobrazi sa mi:

    Otazka
    Vykonaním tejto operácie sa vymažú existujúce údaje. Chcete pokračovať?
    Žabinka skúsila som, máš pravdu valika.. doteraz som to robila tak, a nič sa nemazalo.. neviem, je to dáka novinka? opravila som..
      zbaliť
    Dzejdza Skúsila som, ale nepomohlo
    Dzejdza ďakujem, ale aj tak mi nejde pripojiť príloha.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Cez "Nacitaj" dole vo vo formulari nacitas text do formulara (.xml), nie prilohu.
    Prilohu pridavas v modrom lavom stlpci "+ Prilohy" (.pdf, .doc, ...)



    doplnenie:

    po uspesnej kontrole formulara sa ti spristupni:
    Naposledy upravil avalik : 26.11.15 at 09:39
    priloha pfs.jpg  
    Dzejdza pripojila som obrázok v otázke
    avalik doplnila som odpoved

    Ako pripojiť prílohu na finančnej správe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.