Zavrieť

Porady

Faktúra za ubytovanie so stravou a welness vstupom

Zamestnanec bol na prac. ceste 3 dni. Hotel mal akciu pri ubytovaní v tom termíne a spolu s ubytovaním a polpenziou bol aj vstup do welness za rovnakú cenu ako bez vstupu. Teraz držím pred sebou faktúru s textom ubytovanie v termíne xy pre 1 osoby s polpenziou a vstupom do welness. Je to jednou sumou . Ako to zúčtovať ? dať to celé na 512 a zamestnancovi nevyplatiť diéty ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    ja by som to normalne zauctovala, ak tam nie je samostatne rozpisany welness, tak by som nedavala nepenazny prijem zamestnanca, este by som si vytlacila tuto akciovu ponuku z netu..welness bol vlastne zdarma v cene ubytka...stavne by som samozrejme kratila v súlade so zakonom o cestovnych náhradach...

    Ak má zamestnanec na pracovnej ceste preukázane zabezpečené bezplatné stravovanie v celom rozsahu, zamestnávateľ mu stravné neposkytuje. Ak má zamestnanec na pracovnej ceste preukázane zabezpečené bezplatné stravovanie čiastočne, zamestnávateľ stravné určené podľa odsekov 1, 2 alebo 5 kráti o 25 % za bezplatne poskytnuté raňajky, o 40 % za bezplatne poskytnutý obed a o 35 % za bezplatne poskytnutú večeru z ustanovenej sumy stravného pre časové pásmo nad 18 hodín alebo z najvyššej dohodnutej sumy stravného podľa odseku 5.

    Faktúra za ubytovanie so stravou a welness vstupom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.