Zavrieť

Porady

Kde zistim, ci bola osoba členom KSČ (KSS) ? Na nete.

Máte niekto vedomosť o takej stránke na nete? Ďakujem za linky a ine tipy. Katarina ..... dakujem, tweety, ale ... prave som zadala jedneho, o ktorom viem, ze bol clenom UV KSS a nenaslo ho to .. hmmm, skoda .. takze sanca, ze najdem obycajneho clena je .. slaba. Ale dik.
Naposledy upravil katarina158 : 26.11.15 at 16:00 Dôvod: podakovanie
5 komentárov     zbaliť
ivka70 A naco take potrebujes?
buchač To by teda aj mňa zaujímalo, že z akého dôvodu sa niekto môže na takéto niečo interesovať..

Vychádza mi len jedno vysvetlenie.
ivka70 Mne, zial, tiez. Ale radsej sa pytam, mozno nejaky sofistikovany dovod, ktory nepoznam, existuje.
Tweety A neprezradíte?
kopretinka aký dôvod?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    kopretinka
    to sú len funkcionári,bežného člena to nenájde
    Tak, tak..... radový člen bol len číslom a zdrojom členských príspevkov.... žiadne slovo nemal, na druhej strane, čo povedala vrchnosť, urobiť musel..... odpor je zbytočný, budete vylúčený, ak to nespravíte!
    A vylúčenie zo strany (do ktorej nešťastník vstúpil s dobrým úmyslom) = koniec postupu, koniec nejakých rekreácií, koniec odmenám, koniec zvyšovania platu.....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka to by som chcela vedieť,prečo neužitočné??? ,veď je to pravda
    misoft Nech to plavat..... .... istotne nejaký zarytý šmrncol..... . Ale i to je hodnotenie, či nie? Mne je to fuk....
    vlado 33 Ja som nebol, no rodičia boli platcami známok KSČ. Keby som bol aj komunista, zmenilo by sa niečo? Hľadať môžeš ................................
    buchač To je podľa toho individuálneho a hlavne objektívneho hodnotenia ...viď
    http://www.porada.sk/t274985-dnes-dobre-radia.html
    misoft Pche! Eh-eh-eh (kašlem na to...)
      zbaliť
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mária27 nefunguje to
    Tweety mne našlo
    buchač Mária27 (Dnes 17:52) nefunguje to
    -------------------
    Funguje
    ============
    Tweety (Dnes 17:54) mne našlo
    ------------------
    ...a čo Ti našlo ?

    Sorry, poddžubnem ...našlo Ti nejakého rodinného príslušníka na vedúcej úlohe strany ?
    Lebo ... citujem :

    " Funkcionári KSČ a KSS "...a nie radoví členovia strany.
    Tweety Našlo mi Biľaka,, ked už tak rýpeš, z našej rodiny nikdy nikto v partaji nebol. Asi by sa ti den bez rýpania nerátal,, čo?
    buchač Nerýpem...ALE kľudne môžem začať.

    Nikto nebol ? Si si na 100 % istá ??? Nuž neverím...
    ------------------------------------------------

    Moja familia ?
    Foter bol, aj brat...aj manželka. NO A ČO ???
    Jediný osoh bol v tom, že foter z titulu príslušnosti v strane (radový člen) mi vybavil prijatie na školu...

    Zvyšok bol len o platení príspevkov...
    Tweety Hej , na 100% nik nebol.
    buchač Síce sa mi na základe určitých dedukcií nechce veriť, ale dobre....nechajme tak.
    Tweety svoje dedukcie si nechaj
      zbaliť

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ísť na to cez rodinu, cez bývalých kolegov. Ak bol niekto pred 89 vo vyššej pracovnej funkcii, tak mohol byť. Neviem o nikom, kto by nebol, inak by ho nepovýšili. Preto do strany väčšina pracujúcej inteligencie aj vstúpila. Nie pre presvedčenie.
    Detto dnes na postoch nestranníka nenájdete.

    Kde zistim, ci bola osoba členom KSČ (KSS) ? Na nete.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.