Zavrieť

Porady

Môžem požiadať o ID ak som na neplatenej PN

Som na UPSVAR od 2013. V 2014 som mala priznaný ID na 35%. v lete 2015 som utrpela zlomeninu stavca s naslednou operáciou. Odvtedy som na PN bez úhrady. Kedy môžem požiadať o ID? Musim ukončiť PN,keď mi ju neplatí SP, alebo sa dá podať žiadosť aj s PN?
Naposledy upravil ginka58 : 30.11.15 at 15:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Kedykoľvek. Až sa Ti zmenila zdravotná situácia, ktorú zdokladuješ novými vyšetreniami, tak si kľudne podaj. Posudková komisia rozhodne, či Ti ho aj priznajú. Držím palce.

    ladynika je offline (nepripojený) ladynika

    ladynika
    Keďže si bola zoperovaná, ak nemáš nejaké následky a komplikácie po zlomenine a operácii, tak nečakaj veľké zázraky...Lekári po operácii považujú stav za zlepšený...Jedine ak by sa operáciou tvoj stav zhoršil a mala by si nejaké pridružené problémy-svalové, nervové dráždenia, parézy, poruchy statiky potom by som zvážila podanie žiadosti o ID...Ale za vyskúšanie nič nedáš.

    Môžem požiadať o ID ak som na neplatenej PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.