Zavrieť

Porady

Aky procesor je lepsi Intel alebo AMD

Ahojte chcel by som sa opitat aky procesor je lepsi Intel alebo AMD mojom pripade sa rozhodujem medzi Intel core i5 4460 a AMD FX 6300 vetsinov ludia hovoria ze procesory od intelu su vykonejsie ale preco ? napr....
AMD FX 6300 ma 6 jadier a intel core i5 4460 len 4
AMD FX 6300 ma vetšiu frekvenciu nez intel
AMD FX 6300 ma menšiu spotrebu
AMD FX 6300 je o 80 eur lacnejsi nez intel tak preco je intel lepsi ? Ktory procesor je lepsi na hry ? Podla mna by bol lepsi ten AMD pretoze jak som uz pysal ma viac jadier, ma vetšiu frekvenciu
ma menšiu spotrebu a je lacnejši . Tak ktory z tych to dvoch mam vybrat ? Dakujem za odpoved velmi by mi to pomohlo sorry za gramaticke chyby
3 komentárov     zbaliť
jslancik opitat? vetsinov? vetšiu? pysal??? vetšiu? tych to? Dúfam, že budeš celý život kopať kanály, lebo inak amen tma.
bodliak Nie, takýchto smer vyvezie až do parlamentu.
taiko To ze si gramaticke chyby uvedomujes, ale si lenivy ich opravit, mi nasepkava, ze robim dobre, ze si na dochodok odkladam sam a nespolieham sa na tych co nam teraz rastu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Aky procesor je lepsi Intel alebo AMD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.