Zavrieť

Porady

mozilla - nastavenie úvodnej stránke

v nastaveniach prehliadača mozilla mám nastavenú úvodnú stránku google. Avšak pri práci v prehliadači a používaní klávesovej skratky "CTRL + T" sa mi ako nová stránka neobjaví google (čo by som pre efektivitu svojej práce ocenila), ale úvodná stránka "Ask-International". Viete, prosím, poradiť, ako aj toto nastavím na "google". Vopred ďakujem.
arizona to mas aj prehliadac? Neda sa ti odstranit v "programoch" ,alebo v doplnkoch?
adska1311 áno, bolo to v doplnkoch ďakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Predvolená stránka (domovská stránka) sa vo FF zobrazí len pri spustení FF. Každá nová karta - keď otvoríš - môžeš nastaviť (zubaté koliesko vpravo) buď zobrazovanie prázdnej stránky, alebo TOP stránok (teda aby nabehlo Google - to nejde!) Pokiaľ si ti však objavuje Ask-International - máš škodnú! Je to Toolbar od Ask.com. Tu http://help.ask.com/link/portal/3001...ser-in-Windows spôsob, ako to dostať preč. Pre istotu ešte pomocou Malwarebytes prehliadnuť PC - zvyšky tohto svinstva sa totiž usadzujú nielen vo FF, ale i v Chrome a IE (i keď nepoužívaš - opäť sa dostane do aktívneho prehliadača).
    Dobré je však si do nástrojovej lišty hore dať ikonku Home (ikonka domčeka)
    -
    klik PTM do nástrojovel lišty prehliadača - Prispôsobiť - nájdeš ikonku a presunieš ju tam, kde chceš v nástrojovej lište - Ukončiť prispôsobenie.
    A potom len stačí na to kliknúť a Google naskočí.
    Naposledy upravil misoft : 06.12.15 at 18:43
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    adska1311 paráááda, už to funguje tak, ako má . Riadila som sa presne tvojím návodom a odstránila v doplnkoch tú "škodlivinu" či čo to bolo.. D ďakujem, veľmi si mi pomohol a máš pravdu aj s tým googlom na novej stránke, že to tam nejde, ja som tam vlastne chcela mať zobrazenú prázdnu stránku alebo tie TOP, ale už som bola pomýlená z toho celého, že som už ani nevedela, čo vlastne chcem teraz je to už oK, som spokojná a chválim
    misoft Tak veselo "gúgluj"......
    adska1311 budem, ešte že ťa mám
      zbaliť

    mozilla - nastavenie úvodnej stránke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.