Zavrieť

Porady

Osobne ochranne pracovne prostriedky

Dobry vecer..pracujem v obci uz rok..tych 32 hodin..problem je v tom ze nam nechcu dat cizmy...uz rok sa pytam ale stale vyhovorky..ze su objednane..ze uz by ste potrebovali zateplene atd..zmluva konci stat usetri..
som z toho znechuteny...svoje co som kupil na jar za 30e su znicene..
..stazovat sa ? komu..ma to vobec vyznam ? nakoniec budem ja ten zly..a vyradia ma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    frzanony je offline (nepripojený) frzanony

    Odpracoval som 40 rokov ako inšpektor v oblasti BOZP ...viac frzanony
    Doporučujem Vám obrátiť sa na miestne príslušný Inšpektorát práce s krajskou pôsobnosťou podľa Vášho bydliska. V prípade neúspechu na Národný inšpektorát práce Košice, Masarykova 10, 040 01 Košice
    misoft A ešte - pokiaľ je na aktivačkách.... ÚPSVaR - tam tiež predhodiť problém.... nie len "zamestnať" na aktivačné, ale aj zabezpečiť pracovné prostriedky! A pokiaľ to samospráva nerobí - šetrí na tom a vyžaduje, aby tí, ktorí i to málo dostanú, si za svoje kupovali.... a starosta potom na koniec roka vyhodí úsporu...a odmeny sebe.....

    Osobne ochranne pracovne prostriedky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.