Zavrieť

Porady

Zvýšenie príjmov

Zdravím, som SZČO a v roku 2016 by som si chcela zobrať hypotéku na byt. Podľa poradkyne by museli moje príjmy na daňovom priznaní za rok 2015 byť 11 000€ aby mi hypotéku schválili. Je nejaká možnosť ako si zvýšiť príjmy bez toho aby som ich aj reálne dosiahla? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nie je, príjmy musia byť reálne.
    MacKs ďakujem

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ak ide iba o zvysenie prijmov, tak to by teoreticky malo ist. Odhliadnuc od toho, ze by to bol podvod na viacero sposobov. a nebolo by ti to moc vyhodne, bolo by to akurat ucelne. Lebo od toho by sa odvijalo poistne a podobne veci. Treba zvazit.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Schvalujem úvery a ked vidim, ake dane platia szčo a potom to porovnam s daňami ake platia zamestnanci, je mi mdlo.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Mna zaraza, ze napriek tomu, ze nenas prijmy uvazujes o hypoteke - z coho chces potom platit splatky? Najprv si zabezpec adekvatne prijmy aby si z nich vedela platit odvody, dane a dokazala aj zit a ak ti vznikne trvala rezerva, tak potom uvazuj o hypoteke.
    Ja chapem, ze je to tazke, ale bez toho sa len dostanes do dalsich problemov. Drzim ti palce aby si potrebne prijmy dosiahla legalnou cestou.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    duves Mnohí szčo maju príjmy, ale tržby nedavaju cez účtovníctvo, takže neexistuju oficialne. Preto som komentoval tak, ake mam skusenosti a porovnavam so zavislou čiinosťou.
    avalik To je urcite pravda, ale nepredpokladam,, ze je to aj pripad zadavatelky ... ak by mala prijmy, tak si ich vie zlegalizovat.
    MacKs okrem szčo som aj zamestnaná.. plat ktorý mi reálne platia mi úplne stačí na splácanie hypotéky, bohužiaľ plat ktorý mám napísaný v zmluve na tú hypotéku nestačí.. takže brať si hypotéku ako zamestnanec som už vylúčila a preto som to chcela skúsiť riešiť ako szčo.. ale ďakujem za opoveď
    jslancik To je dan za to, ze zarabas nacierno. Tak ti treba. S tym treba pocitat.
    duves MacKs, ak maš príjem zo závislej činnosti a príjem zo živnosti, musia ti oba príjmy uznať. Nie iba jeden. Ak to tak nie je, treba sa pozrieť po inej banke.
    MacKs bohužiaľ s tým ako postavenú mám pracovnú zmluvu neviem urobiť nič..
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.