Zavrieť

Porady

Prevod do zahranicia cez Slovensku sporitelnu

Zdravim chcem poprosit o pomoc neviem ako mam poslat 300czk na ucet 670100-2212709598/6210
moja banka je slovenska sporitelna , neviem kde co vypnit kedze na infolinke mi povedali ze kod musi zacinat CZ a cisla a druha strana mi poslala iba tento kod 670100-2212709598/6210

dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    potrebujes vediet IBAN - to ti mal poskytnut majitel uctu v CZ ale da sa to
    vygenerovat z cisla uctu a banky - konkretne pre toto cislo uctu je to

    IBAN: CZ76 6210 6701 0022 1270 9598
    BIC(SWIFT)KÓD: BREXCZPP
    FocusLM dakujem pekne , link na ten generator mi mozte poslat ?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Potrebujete IBAN.Inak posielanie cez sp je sodoma.Dajte si pozor aj na výšku poplatku.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Nechápem...predsa, keď nie si spokojný so službami (a je úplne jedno, o čo sa jedná), tak ideš predsa inde...či ?
    Alebo zostaneš a nadávaš ?

    Sporiteľňa je vždy lepšia ako poniektoré iné banky...a o tej Poštovej sa ani baviť nemienim, až tak na hovno je to banka.
    dmc PLATBA SEPA cez Slovensku sporitelnu:

    Keď si dnes klient zadá platbu v eurách v rámci Slovenska alebo napríklad do Nemecka, čas oboch transakcií ako aj poplatok za ne budú rovnaké. Ak má klient v Slovenskej sporiteľni vedený Osobný účet a platbu zrealizuje cez elektronické bankovníctvo, SEPA platba je bez poplatku a bude pripísaná na účet príjemcu nasledujúci deň.

    Zoznam krajín SEPA:

    Členské krajiny Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP): Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Island, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Taliansko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska
    Územia považované za súčasť EÚ (čl. 299 Rímska zmluva): Martinik, Guadalupe, Francúzska Guyana, Reunión, Gibraltár, Azory, Madeira, Kanárske ostrovy, Ceuta a Melila, Alandské ostrovy
    Krajiny, ktoré dobrovoľne pristúpili k SEPA: Švajčiarsko, Monako
    dmc ja takto platim za ubytovanie v Chorvatsku uz 3 rok a bez najmensich problemov a bez poplatku
      zbaliť

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    ak posles 300CZK, poplatok bude okolo 10EUR, ak posles 12EUR, poplatok je ziadny ak to zadas cez IB a ucet v Cechach dostane len o kusok viac ako 300CZK

    Prevod do zahranicia cez Slovensku sporitelnu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.