Zavrieť

Porady

Ranné vykašliavanie hlienov

Uz dlhodobo kazdé ráno hned po zobudení musím ist rýchlo do kupelne vykašliavat nastekané hlieny. Napína ma pri tom. Je to nepríjemné a počut to z kupelne . Az potom si mozem umyt zuby. Tieto isté problémy má aj sestra a rodičia. Cez den uz mám pokoj. Manzel to nechápe, lebo u nich takéto problémy nemal v rodine nikto. Iba pri prechladnut í. V roznych článkoch som čítala, ze ranným vykašliavaním sa vlastne čistia dýchacie orgány od škodlivín. Je to dost nepríjemné. Nefajčím a alkohol vobec nepijem. S rodičmi uz 30 rokov nebývam. Poradte prosím ak ste mali takéto problémy ako ste s ich zbavili.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Aj tu odpovedá lekár
    http://zivot.cas.sk/clanok/14171/zah...t-iba-infekcia
    Tiež si myslím,že to môže spôsobovať suchý prekúrený''vzduch v byte,prípadne znečistené ovzdušie tam kde žijete.Zvýšenou tvorbou hlienu sa telo snaží zbaviť usadených látok v dýchacom systéme.

    Makovsky je offline (nepripojený) Makovsky

    Som biofyzik a využívam svoje poznatky pre službu zdravia. Meriam elektromagnetický smog. Venujem sa alternatívnej medicíne - fytoterapií. ...viac Makovsky
    Príčina môže byť rôzna od alergie, plucne chlamídie cez suchý vzduch až po reflux. Nemávaš pocit pálenia žáhy? Ak áno to môže byť príčina. Skús nejesť a nepiť min. 2 hod pred spánkom a mať vyššie pod hlavou.

    Ranné vykašliavanie hlienov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.