Zavrieť

Porady

Ako prebrať hudobnu skupinu

Zdravím, prebral som hudobnú skupinu po predošlom manažerovi, ale on mi nechce poskytnúť podlady, obhajuje sa tým, že je to jeho know how, keďže ich zastupoval. Viete mi poradiť ?

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Skupina ma predsa nejaku zmluvu s manazerom, tu je potrebne ukoncit vypovedou, vypovedna lehota a povinnosti zmluvnych stran vyplyvaju zo zmluvy. Ty si so skupinou uzatvor svoju zmluvu - podmienky vasej spoluprace budu take ako si dohodnete.
    Specifikuj ake podklady potrebujes od byvaleho manazera. Zmluvy a kalendar vystupeni ti odovzda skupina - ona si ich vyziada od byvaleho manazera, ak ich nema k dispozicii.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Uhm...už vidím, že ako by odovzdal Peter Mensch svoje know how Petrovi Sámelovi...

    Len si Ty to svoje vytvor veru sám.

    PalyDrob je offline (nepripojený) PalyDrob

    PalyDrob
    Ide o to, že skupina spadala pod manažéra. Dievčatá sa s ním pohádali a už nechvú aby to spadalo pod jeho meno. Názov skupny potom bude treba zmeniť predpokladám že ? Lenže oni sa pod tým "preslávili" . môžeš mi prosím ťa poradiť ako na to ?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    PalyDrob
    .. môžeš mi prosím ťa poradiť ako na to ?
    Ja ?
    Šak neblázni, ja tomu rozumiem jak hus do piva...v podstate len rozmýšľam nahlas.

    Ak by som radil, tak to by už bolo moje know how...

    Ako prebrať hudobnu skupinu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.