Zavrieť

Porady

Ide o opravu splachovača geberit.

Ani za svet neviem vybrať to vnútro z diery. Inštalatérovi sa to tiež nepodarilo a tvrdí, že to preto, lebo nemáme originálny nemecký geberit, ale asi poľský...
Naposledy upravil Linočka : 02.01.16 at 19:16 Dôvod: Zlá formulácia
3 komentárov     zbaliť
misoft A?........ To je ako konštatovanie, informácia, nadávka, sťažovanie?
Čítaj!
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html
a potom
http://www.porada.sk/t241041-poprosi...-podstatu.html
Nie je našou povinnosťou hádať, čo tým si myslela....
misoft "Inštalatéra" kopnúť do ****, keď to nevie urobiť. Stačí predsa ten vypúšťací mechanizmus uchopiť a pootočiť doprava (mierne) a je z bajonetu uvoľnený....
Príklad u mňa - Cersanit WC - menil som tiež vypúšťací mechanizmus - kúpil som prvý, ktorý som videl - nasadil na ten bajonet a funguje (a pritom to ani originál nie je!)
avalik To fakt je problem formulovat jednu otazku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    čo konkrétne nefunguje, alebo kvôli čomu to treba rozoberať?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Geberit je Geberit - originál. Ak tam nie je napísané Geberit, tak je to iná značka a je jedno, či poľská, nemecká, talianska alebo hoci aj turecká. Z každého podomietkového WC ide vybrať splachovací mechanizmus, pokiaľ je zamurovaný podľa návodu na použitie a priestor pod tlačítkami je veľký v súlade s návodom.

    Takto na diaľku ti nevieme poradiť, ako konkrétne to vybrať. Treba tam siahnuť rukou a pootočiť, tým sa uvoľní zo dna nádrže.

    Zavolaj si iného inštalatéra.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Linočka Zisťujem, že mechanizmus nebol správne zamurovaný, lebo rám po omietkou je ohnutý. To aj bráni vyňatiu... Je potrebné vymeniť tesnenie, lebo voda preteká. Srdečne za odpoveď ďakujem. L.
    dmc kontaktovat instalatera ktory to "dokefoval" a ...nakopat....aaaa zakopat.....alebo to nebol instalater...ale ujo murar ???
    misoft ...a napokon vysvitlo, že to nie nemecký, poľský, či aký mechanizmus nepasuje, ale že celá robota "majstra" stojí za milú Jarmilu......i som tiež radil - nakopať do *****
      zbaliť

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    ... lebo nemáme originálny nemecký geberit, ale asi poľský...

    Zavolaj si nemeckého inštalatéra, a ne polskeho.

    Ide o opravu splachovača geberit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.