Zavrieť

Porady

Zverenie deti do starostlivosti - ako spravne postupovat

Dobrý den prajem chcel by som sa informovat ako správne postupovat ked chcem požiadat o predbežné rozhodnutie súdu o dočasné zverenie maloletých do osobnej starostlivosti,z dovodu, že manželka je patologický hráč,nestará sa riadne o deti,a o domácnosti ani nevravim
Mária27 prečo dočasné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A) Zháňať dôkazy a svedkov o jej činnosti.
    B) Podať návrh na súd o zverenie maloletého do TRVALEJ straostlivosti
    C) Čakať na pojednávanie.
    Poznámka: Dôkazy - svedkovia, ktorí ju videli!!!, vedia o jej nezodpovednom správaní. A potom svedkov buď predvolať, ak to bude nejaký zamestnanec herne (tí veľmi neradi chodia) - tak ich písomné svedecké výpovede, potvrdené právnikom, notárom (bez toho to budú len obyčajné papiere...)

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Bonznúť to na sociálmu na podklade šetrenia ktorého súd začne konať ex offo. Alebo cestou návrhu na zverenie.maloletej osoby do vỷhradnej starostlivosti + návrh na vydanie predbežného opatrenia. Alebo aj aj.

    Jakubec je offline (nepripojený) Jakubec

    Jakubec
    Keby som bol sudcom, akoze nie som, pytal by som nielen dokazy o tom, ze manzelka je patologicky hrac, ale aj o tom, ze to ohrozuje deti, a to viac, ako keby som predbezne opatrenie neschvalil. A to moze zavisiet od konkretnych okolnosti. Pokial zijete v jednej domacnosti, tak zverenie deti do Tvojej vychovy nezmeni nic na majetkovych pomeroch deti (to sa da riesit inak) ani na starostlivosti o deti ci domacnost. Na to su dvaja, a casto to zvlada aj jeden. V com konkretne sa vydanim predbezneho opatrenia o zvereni deti do Tvojej vychovy znizi poskodenie deti z toho, ze ich matka je patologicky hra? Matka zostane zlym prikladom nadalej, BSM sa nezmeni a to, co prehra bude chybat v domacnosti ...

    Zverenie deti do starostlivosti - ako spravne postupovat

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.