Zavrieť

Porady

AKO preinštalovať blbnuci notebook?

Ahojte, známej sa dodrbal notebook, počítam že vo WIN bolo extremne bordelu a windwos skolaboval. Začalo to tým že sa spomalil a neskor pri štarte sa špúštal startup repair a nakoniec koniec.

Notebook sa zapne, bios nabehne, nasledne čierna obrazovka.
Po 10 minutach nabehne 1. zapnuť system startup repair 2. spustit win normalne, ale v oboch možnostiach spravi to iste a nabehne oprava špustania systemu windows a to točí aj 16 hodin bez vysledku.

Tak som sa dal na preinštalovanie:
1. DVD - výsledok je že sa zaseklo pri načitani špustadla instalatora na nejakej položke 1384 sscc debug neviem čo
2. CD - vyhodilo nejaku tabulku že si mam skontrolovať neviem čo a aj disk či je dobry
3. DVD - načíta instalator windows, potom preskoči na novu obrazovku a po 3 sekundach nabehne modra smrť s chybou 0x0000007B a dalsie 4 v zátvorke

Bios som obnovoval, ale neviem ho resetnut uplne, neviem ako sa mam dostať do prikazoveho riadku aby som zmazal Cčko cele. Neviete mi poradiť čo s tym?
Na inom notebooku mi spusti všetky inštalačne CD,DVD odskusane cez wind
Notebook ma asi 5 rokov nejake zakladne parametre a tušim tam je XP alebo 7dmička ale niesom si isty, lebo znama sama nevie......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Kabaka123 05.01.16 18:36 odstránil(a) z Porady

    AKO preinštalovať blbnuci notebook?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.