Zavrieť

Porady

Aký doklad uviesť do evidencia v prípade pokladničného bloku?

Dočítal som sa že v daňovej evidencii treba uvádzať aj doklady, na základe čoho to bolo prijaté/zaplatené .. pri došlých faktúrach tam teda dávam číslo uvedené na faktúre? Čo však v prípade pokladničného bloku, aké číslo tam uviesť alebo ako ho označiť?

//edit .. evidencia musí byť vedená chronologicky postupne ako dochádzalo k pohybom alebo môžem mať príjmy zvlášť aj výdavky zvášť v dokumente? Na nete som našiel príklady, kde sa to písalo dohromady do jednej tabuľky, príde mi to neprehľadné
Naposledy upravil roland92 : 05.01.16 at 20:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Stanoviť si interný číselný rad prijatých dokladov. K evidencii - príjmy stĺpec č. 1, výdavky stĺpec č.2.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    roland92 Ďakujem pekne, teda na každý doklad z poklade si teda musím ešte vytvoriť výdavkový doklad a az ten uviest v evidencii?
    Dav Ani nie, stačí na každý bloček z ERP napísať vlastné číslo
    roland92 Super ak to stačí takto, ďakujem
    roland92 Tak ešte pre istotu, všetky doklady mám prehľadne v zakladačoch. Tie ktoré nemajú číslo tak na obal lepím svoje označenie napr. PB_001 .. to číslo potom uvádzam v evidencii .. je to správne? Ďakujem pekne
      zbaliť

    Aký doklad uviesť do evidencia v prípade pokladničného bloku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.