Zavrieť

Porady

Čo sa mi stane s Proteinom po záruke?

Chcel by som sa Vás opýtať čo sa mi môže stať v respektíve či mi pomôže alebo uškodí protein po záruke. Je po záruke 3 roky. Nesmrdí ani nechutí nejako zle. Je po mojom staršom bratovi a povedal mi že ak chcem nech to dojem. Volá sa to Actions Whey Protein 85.Tak či mi pomôže alebo uškodí. Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prinajhoršom sa pokakáš...
    .....neviem tri roky sú dosť....ja asi nie...
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    JakubJoe Ale môže mi to aspoň trocha pomôcť?
    jslancik pomôcť v čom? potrebuješ sa vyprázdniť? samotný proteín ti je na dve veci. Akurát hlava ťa môže z neho bolieť, ak budeš mať veľa bielkovín (odhliadnuc od pečene a obličiek).
    JakubJoe Vy ste ma nepochopili. Ale ja do toho cvičím. Však protein pomáha pre rychlejší rast svalovej hmoty. A to je to čo sa pýtam ked aktivne cvičím a budem brať do toho protein 3 roky po záruke či mi aspon trocha pomôže
    misomiso Nic ti nepomoze. Normalne si kup tvaroh a nie tie svinstva. Jedine, komu to pomaha je vyrobca.
    jslancik Ty tiez jedavas iba same jednozlozkove potraviny s jasnym povodom? Dovolim si povedat, ze kvalitny protein je chemicky cistejsi oproti 90% potravin v supermarketoch. inymi slovami. Ak by si chcel zjest 50g "prirodzenych" bielkovin, zjedol by si s tym nasobne viac chemickeho balastu oproti prot. prasku. Nech by to bolo aj z tvarohu, tie "prirodzene".
    misomiso Cize ty preferujes prasky? No tak potom good luck, tam debata konci.
    jslancik nič nepreferujem. nemám nič proti práškom. Viem, aké sú. a viem, aké by boli iné možnosti. v porovnaní si inými možnosťami nie je proteínový prášok o nič horší.
    Nandrolon jslančik- konečne niekto kto vie o čom to je.
    Ešte som nevidel kulturistu z tvarohu, ale on možno áno...
    Nandrolon Napíš mi stravu, ako do seba dostanem 280g bielkoviny/denne, aby som nemusel mať brucho ako 200 litrový sud, chytrák.
      zbaliť

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Všetci ti tu hovoria, že oni by to na tvojom mieste nejedli, hoci jedovaté to nie je.
    Azda najvýstižnejšie je označenie - neúčinné.
    A ty furt čakáš na odpoveď - áno, zjedz to. No keď chceš, tak zjedz!
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mareko Presne tak, veď vyskúšaj, ak sa z toho nepototo, môžeš pokračovať v jedení. Maximálne ti to nepomôže pri budovaní svalov to ti nik nepovie, len to musíš risknúť a vyskúšať... alebo vyhodiť.
    jslancik By som chcel vediet, ako moze byt proteinovy prasok neucinny
    mareko Nuz tri roky po spotrebe mozno
      zbaliť
    Príspevok zbalený
    spam

    Čo sa mi stane s Proteinom po záruke?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.