Zavrieť

Porady

PN, Priepustka

Dobrý deň, chcem sa opýtať je zamestnanec povinný poskytnúť zamestnávateľovi meno a tel. kontakt na svojho ošetrujúceho lekára?
Zamestnanec bol u zubára na ošetrení doniesol potvrdenú priepustku a môj zamestnávateľ chce aby som od neho pýtala meno a telefon na zubára a zavolala mu či tam bol? Má na to nárok?

ďakujem
kn-alka to je teda aká potvrdená priepustka, keď na nej nie je pečiatka lekára? podľa mena lekára už na nete telefonny kontakt nájdete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Meno lekara mas na priepustke.
    Telefon si snad zistit vies, lekari nemaju utajene cisla. Od zamestnanca nepotrebujes zistovat nic. Telefon na lekara ani nemusi vediet.
    Ci ti lekar na telefonicky dotaz odpovie, to uz neviem.
    Zamestnavatel ma pravo preverit, ci zamestnanec nepodvadza a nepriniesol falsovanu priepustku, islo by totiz o zavazne porusenie pracovnej discipliny.
    Naposledy upravil ivka70 : 11.01.16 at 08:56
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jarsza ďakujem za odpoveď. On tam má pečiatku od zubára, ale meno je
    rozmazané aj ta pečiatka je taká rozmazaná, takže sa nedá prečítať riadne. Preto chce od neho to meno a kontakt.
    Je mi to zamestanec povinný dať?
    ivka70 Ano, alebo si musi ist vyvytat novu priepustku. Takuto mu zamestnavatel nemusi uznat.
    Minimalne podla cisla na peciatke sa da lekar tiez identifikovat.
    veronikasad Ma na priepustke uvedeny cas odchodu od zubara?
    jarsza Ano má odchod aj príchod. Podla mna aj u neho bol ,to je zodpovedný zamestnanec nie ulievač, no šefka ma na neho spadnuté neviem prečo
    ivka70 Tak nech tam skoci a poprosi sestricku o nove potvrdenie priepustky, kvoli necitatelnosti peciatky.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.