Zavrieť

Porady

pozicanie vodarenskej zavitnice okolie ZA

Kde v okoli Žilini sa da poziciat vodarenská zavitnica. Ptrebujen len nanovo prerezat zahrdzaveny zavit
buchač To je až taký problém zadať do Googla výraz ...."požičovňa náradia Žilina "...????????

Ale šak dôjdi ku mne, kámoš má ... vybavím zapožičanie.
loksik.lubos V ramci ziliny je problem s niecim takymto uz som skusal ale bez uspechu.Bud instalatera ktory za 40e nehne ani prstom. Pokial sa bude dat budem velmi rad pokial by to potreboval na viackrat tak si to zakupim
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Aj ku mne môžeš dôjsť, mám do 5/4". Teraz vážne.......... sada posraných čínskych závitníkov stojí cca 40€, fakt si to nemôžeš dovoliť? Držím sa hesla: Keď nechceš mať, tak požičaj.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bjuty smis vyhodiť 40 éček za jeden závit ??
    to si potom dosť bohatý....
    vlado 33 Vždy lepšie ako prosíkať. Moje heslo, chceš niečo? zarob si na to. Vždy som pomohol, ľudia má začali zneužívať.
    vlado 33 Návod ako prečistiť zhrdzavený závit: vyleješ na to miesto Coca colu. Po 15 min začneš čistiť drôteným kartáčom. Vyzerá ako zubná kefka, je väčšia a účinnejšia. Potom našrubuješ mufňu alebo kolienko, za stáleho poklepkávania na závit, ju naskrutkuješ. Odšrubuješ, dáš konope, pokvapkáš fermežou a naskrutkuješ. Nikdy som sa nestretol so závitom, aby to nešlo. Musel by byť fest strhaný.
      zbaliť

    pozicanie vodarenskej zavitnice okolie ZA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.