Zavrieť

Porady

TV karta - pri nahrávaní je zvuk pozadu

Dufam, ze uz mate skusenost s TV kartou.

Mam problem pri nahravani na TV kartu LeadTek WinFast 2000XP Professional. Ked nieco nahram z TV, zakazdym mi ide trochu pozadu zvuk. Vyskusali sme uz skoro vsetky codeky a stale to robi to iste . Vie mi niekto poradit, co s tym, please?
Thx.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Mám rovnakú Tv kartu, chcel som Ti poradiť ale dnes ked som pripojil TV kábal tak som zvuk nedostal zatial vôbec . Aké prg si skúšala ? Ide Ti to cez ostatné vstupy normálne ? S video ,Jack?

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Problém môže byť v nastaveniach: ovládací panel-zvuk a zvukové zariadenia-zvuk, skús pozrieť čo je v predvolených nastaveniach, treba vybrať správne zariadenie.

    Potom treba skúsiť pozrieť
    ovládací panel-zvuk a zvukové zariadenia-hlasitosť-spresniť
    či náhodou nie je vypnuté zariadenie, odporúčam všetko pozapínať, toto je najčastejšia chyba.

    Samozrejme treba poskúšať prepojiť audio out z karty s audiom in zvukovej karty. Inak audio in zvukovej karty väčšinou býva vypnuté, takže v tomto by mohol byť asi problém.

    Čo sa týka spomaleného zvuku, skús zmeniť snímkovanie zaznamenávaného videa, je treba vyskúšať o koľko, niekedy stačí tisícina fps
    Inak mala by si mať na to príslušne rýchly počítač, treba skúsiť prehodiť kartu do iného PCI slotu, preinštalovať najnovšie ovládače, preinštalovať windows, skúsiť kartu na inom počítači a pod.
    Naposledy upravil M3G : 10.06.06 at 18:13 Dôvod: kozmetické úpravy

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Janka
    akú máš veľkosť RAM?
    Pri nahrávaní by si mala mať aspoň 512MB.
    A takisto dostatok voľného miesta na HDD.

    TV karta - pri nahrávaní je zvuk pozadu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.