Zavrieť

Porady

Získanie adresy

Chcem sa opýtať,či by vedel niekto poradiť alebo zistiť adresu,ak mám meno,číslo účtu v Tatrabanke a telefónne číslo?Dá sa to?
Ďakujem
4 komentárov     zbaliť
misoft V Tatrabanke to istotne majú - ale tebe to nepovedia. Je to bankové tajomstvo.
Tel. číslo - ak je to pevná linka - možno telekomuníkácie, pokiaľ mobilná linka - nie sú povinní ti povedať adresu držiteľa toho čísla.
Pokiaľ vieš meno - evidencia občanov.... ale s rovnakým menom ich môže byť viacej.....
Chobot Z akého dôvodu chceš adresu? Možno sa nájde iné riešenie.
dusannev Bol som podvedený na pokeci a previedol som na účet v Tatrabanke určitú sumu.No adresa nesedí,mám iba meno,číslo účtu a mobilné číslo.Chcel by som dotýčnú pani navštíviť osobne...Máš riešenie?Poraď-dik
taiko skus informovat svoju banku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Požiadaj svoju banku o storno prevodu. Ak bol spravený podvod riešiť políciou a súdom.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Zajdi do svojej banky, odkial si to platil, a reklamuj to ako mylnu platbu.
    Banka vyzve majitela uctu na vratenie penazi.
    Ak sa jej to nepodari, tak trestne oznamenie.
    Naposledy upravil ivka70 : 18.01.16 at 12:34 Dôvod: nie do TB
    Chobot Žiadať o vrátenie platby treba banku, kde má platiteľ účet. Tá osloví banku prijímateľa. Banka prijímateľa nebude komunikovať s odosielateľom peňazí.
    ivka70 Mas pravdu, ja som myslela, ze aj on platil z TB. Ano, do svojej banky.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Pokiaľ majiteľ tel.čísla dal zvolenie na zverejnenie v tel.zozname.... ak nie - darmo bude hľadať.... nenájde....
    Ani ja som sa tam nenašiel.....
    Chobot Nemusí dávať zvolenie. Čísla zverejňujú v zozname automaticky, pokiaľ si účastník nedá utajené číslo.
    misoft Ono - niekedy stačí čítať - pokiaľ je to pevná linka - je tam kolonka, či chcete, aby bolo zverejnené v tel.zozname....
    U utajeného čísla - je to samozrejmé...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.