Zavrieť

Porady

Blokovací kód na Nokiu 500

Dobrý deň,mám taký problém,Kúpil som si novú sim kartu ale keď ju vložím do mobilu a zadám pin kód tak ešte odo mňa chce blokovací kód,lenže ja netuším aký tam je.Už som skúšal aj generátor kódu cez imei a nič.Neviete mi poradiť ako by som ten kód zistil? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mini999 je offline (nepripojený) mini999

    mini999
    http://www.microsoft.com/sk-sk/mobil...E-0F698D918C4E

    Ak bezpečnostný kód zabudnete a telefón sa zablokuje, budete sa musieť obrátiť na servisné stredisko.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    po nesprávnom zadaní PIN kodu /10x/ je pre odblokovanie potrebné zadať PUK kod, máš ho na karte, alebo choď k operátorovi
    tiburon19 To viem aj ja ,ale ja potrebujem blokovací kód telefónu to je keď si ho nastavíš tak pri výmene karty telefon nezapneš,to je ochrana pri strate alebo krádeži
    Chobot viktor, nepochopil si, čo chce tibor. On nemá blokovanú sim kartu, ale má blokovaný telefón u niektorého operátora, bude to asi Telekom, lebo Orange ani O2 telefony neblokuje.
    tiburon19 skúšal,ten kód bol zmenený užívateľom len on nevie aký tam dal

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Tibor, kúpil si asi mobil, ktorý je blokovaný u operátora. Telefóny blokuje Telekom (asi ho mal predošlý majiteľ v akcii alebo ak je to tvoj, tak si ho kúpil s viazanosčťou) a ty máš asi sim kartu od orange alebo O2.

    Pre niektoré mobily sa dá zistiť odblokovací kód cet internet a pomocou IMEI čísla sa dajú odblokovať (sú to staršie mobily), ale novšie sa už nedajú na kolene odblokovať.

    Ak je to mobil z akcie, tak je viazaný na 2 roky a počas tejto doby ti ho Telekom neodblokuje. Ak uplynuli 2 roky, tak treba ísť na pobočku Telekomu a tam ti ho za malý manipulačný poplatok (mňa to raz stálo tuším 5 EUR) odblokujú.
    tiburon19 ok,aj tak mi asi len ostáva zájsť do servisu

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Naco by asi taky bezpecnostny kod bol, keby sa dal zistit na internete?
    To by si ho zistil aj zlodej, nie?
    Obrat sa na autorizovany servis, ten ho bude vediet asi zresetovat, ak vlastnictvo telefonu preukazes.

    Blokovací kód na Nokiu 500

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.