Zavrieť

Porady

dohoda a brigádnickej práci študenta-neplatná ?

Dobrý deň, pred pár dnami som podpísal túto dohodu, náplň práce je distribúcia letákov do schránok. Prvá roznáška bola OK, ale teraz som dostal lokalitu, kde sú domy nízke-čiže je málo schránok a dostal som 3x tolko letákov. Na internete som sa práve našiel, že na takúto dohodu može pracovať iba študent strednej alebo vysokej školy. Ja som stále v 9. ročníku na základnej škole. Preto ma zaujíma, či je zmluva neplatná ? Ďakujem

EDIT: Ide o to, že je to z mojho pohladu nefér a mám záujem skončiť, tak ma zaujíma či je dohoda vobec platná alebo mu mám poslať odstupenie od dohody, mám 15
Naposledy upravil dominikfox : 16.01.16 at 09:35
veronikasad Kolko mas rokov?
dominikfox mam 15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    ja si myslím, že je to v poriadku .... lebo tieto agentúry majú s IP dohodu,resp. súhlas so zamestnávaním žiakov už počas 9.triedy, pokiaľ majú už 15 rokov - je to definovaná ako reklamná činnosť... treba si to overiť v tej agentúre, ale malo by to takto byť.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Musíš mať ukončenú poviinú školskú dochádzku a tá je 10 ročná. Takže ak si neopakoval niektorý ročník, tak poviinú školskú dochádzku budeš mať ukončenú po 1. ročníku strednej školy. http://zskomsab.edupage.org/files/v_Povinna_skolska_dochadzka.pdf

    s tebou podľa mňa nemôžu uzavrieť dohodu.

    dohoda a brigádnickej práci študenta-neplatná ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.