Zavrieť

Porady

admin

je tu?
3 komentárov     zbaliť
arizona Ved napis co potrebujes
dilini vymazat moju otazku...ktoru som sem daval a neviem ako
ivka70 na to ti bude admin zbytocny
otazky sa podla pravidiel porady nevymaavaju, sluzia aj inym, ktori potrebuju riesit rovnaky problem
takze ani admin ti otazku nezmaze
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Otázky ani témy sa nemažú bez opodstatneného dôvodu. Ty si zadal otázku, niekto si dal tú námahu, aby ti odpovedal a ja mu mám teraz vymazať jeho príspevok?
    dilini Ok rozumiem...dik za odpoved

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    halo halo, neviem prečo som v dobre radia, nič som nepridala, prosím o vymazanie z dobre radia, ďakujem
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Terezka, niekto ti pridal srdiecko v teme ktoru si zalozila (nezvestné osoby)
    Terezia13 a to je dôbvod? neviem, okrem toho sa mi ništ nezobrazilo
    Terezia13 nuž tak ďakujem za srdiečko!
    veronikasad Ano, je to tak nastavene, srdieckari sa zobrazujú v dnes dobre radia
    Terezia13 hm, nuž čo už...Veronika ďakujem ťeda.....sa mi neprisnilo a nedala som tú tému preto, ale aby pomohla
    buchač veronikasad (Dnes 20:13) Ano, je to tak nastavene, srdieckari sa zobrazujú v dnes dobre radia
    ====================
    STRAŠNÁ...ALE ŽE STRAŠNÁ BLBOSŤ (zameniť za oveľa silnejší výraz) !!!!!

    ------------------------------

    ...a k tejto akože "téme" (aj keď je staršieho dáta) by som snáď len dodal, že je to poriadna hlúposť...jak traky !

    Veď to samé o sebe ani len význam nedáva.
    veronikasad Juraj, co je blbost? Ze je to tak nastavene? Richard o tom vie s nic s tym nerobi ...
    Terezia13 nechcela som vyvolať hádku, len som nechápala..........
    buchač Veronka...ale šak ja Ťa neobviňujem.

    Hento je (ako vravíš) Richardova kapusta...nazval by som kľudne aj splesnivelou, pokazenou kapustou.
    Ale komu nieto rady, tomu niet pomoci.
    veronikasad Nie raz som Richardovi písala, aby s tym urobil poriadok, keď sa tam objavili mena, ktore nikdy ziadnu radu neposkytli a x-hlavy nick sa zabaval srdieckovanim.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.