Zavrieť

Porady

Kde sa dajú kúpiť okuliare na spanie?

Ahoj,
prosím kde (okrem internetu) sa dajú kúpiť také tie klapky na oči na spanie. V akom obchode? V lekárni? V drogérii? Ja som to ešte nikdy nikde nevidela a potrebovala by som to dosť súrne.
4 komentárov     zbaliť
misoft Hmmmm..... "potrebovala by som to dosť súrne"..... Žeby zázraky do troch dní, nemožné na počkanie?
Ailise misoft, vulxy: nejak mi ušlo na čo narážate, spolubývajúca má zajtra skúšku a celé noci svieti, chcela som si tú masku ísť hneď na druhý deň kúpiť, aby som sa konečne vyspala
vulxy a navyse pisala 5 minut pred 12-tou
Ailise misoft, vulxy: nejak mi ušlo na čo narážate, spolubývajúca má zajtra skúšku a celé noci svieti, chcela som si tú masku ísť hneď na druhý deň kúpiť, aby som sa konečne vyspala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    kedysi som ich používala....najprv som improvizovala tričkom alebo chlapovimi vyradenými trenclami...potom som mala už profi masku na oči....mala som fakt kvalitnú...svetlo nekoukalo ani okolo nosa...ale už nepoužívam....krčia sa tým očné viečka a robia vrásky....a vráskavé oči sú smrrrrť....
    viem,že ich robí aj značka čo robí kvalitné cestovné kufre...
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ailise Hmm ďakujem, už som zohnala, ale tá moja maska je dosť o ničom, presvitá cez ňu svetlo (aj cez látku aj okolo nosa). A ty si ju prosím kde zohnala? Aká je to značka?
    lujza.j Samsonite...
    Ailise Ďakujem, škoda že som nevedela skôr, tú svoju som kúpila v nákupnom centre, kde má zrovna Samsonite predajňu :/ Ale fakt mi nenapadlo pýtať sa v obchode s kuframi Ale zato som prešla asi 15 obchodov s oblečením a nakoniec som ju zohnala v bižutérii. Ale asi si ju tam aj tak pôjdem kúpiť, ak by som ešte niekedy náhodou potrebovala.
    Ailise Tak už som kúpila v tom Samsonite. Maska je pohodlná, dá sa uvoľniť. Je vyplnená guľočkami, takže keď sa s tým pohrám, viem spraviť tesnenie aj okolo nosa. Avšak čo ma mrzí najviac, že tiež cez tú látku presvitá svetlo. Nechápem, prečo to nemôžu vyrábať z nejakého nepriesvitného materiálu :/ Ako ja mám strašne nepríjemnú spolubývajúcu, ktorá celé noci svieti a už začínam byť normálne na to svetlo alergická.
    lujza.j Skoda,ze nefunguje podla.tvojich predstav...Ja som to pri zasvietenom svetle nepouzivala....iba normal,aby mi neplescalo sunco-svetlo rano......aj ked zaluzie samozrejme hnede....ale uz dlho bez...skus si prehodit este nieco co ta.nebude rusit cez oci....
    vicktor Spolubyvajuca tu skusku este nespravila?
    Kedze si pouzila slova "strasne neprijemna" a "alergicka", ci by nebolo lepsie vymenit spolubyvajucu alebo sa odstahovat.
    Inak prve ma napadlo ze kedysi to rozdavali v lietadlach. Teraz uz len kupit na letisku.
    sito Kamikadze si viazali stuhu na čelo, tiež nevideli, či vedeli? Skús nižšie!
    Ailise lujza.j: Ale tak je to omnoho lepšie ako tá, ktorú som mala predtým. Takže ďakujem. Prehodiť niečo cez oči som si skúšala, lenže vždy keď som sa v spánku obrátila na druhú stranu, tak sa mi to zošmyklo z tváre a svetlo ma zas zobudilo. Taktiež moja spolubývajúca máva zasvietené až 3 lampy (nechápem načo - a už mi naznačila, že si chce dokúpiť 4. lampu), tak som aspoň skúsila postaviť si k posteli kufor a prevesiť cez neho kabát, nech mi to svetlo aspoň nežiari priamo do očí. Ale v každom prípade už sa chcem od nej odsťahovať. Nenechám sa už ďalej takto terorizovať :/ Ešte raz vďaka!

    vicktor: Ale hej, spravila, lenže začínam mať dojem, že mi to robí naschvál a to žiaľ bez ohľadu na to, či sa učí alebo nie. Dokonca si dokúpila 3. lampu a naznačila mi, že si chce kúpiť aj 4. lampu. Veď to je choré. Áno, idem sa odsťahovať. Len ma ten život neustále prekvapuje v tom, akí vedia byť ľudia nie len že netolerantní, ale aj doslova hnusní a bezohľadní :/ Pritom ja koľko krát idem spať až okolo druhej v noci, aby mohla mať rozsvietené okrem svojich lámp aj 3 veľké stropné svetlá a snažím sa vydržať všetkých tých 6 svetiel, čo má v našej izbe v noci rozsvietených. By ma zaujímalo, aké účty u nich doma platili za elektrinu. No nič, nemám slov.
      zbaliť

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tiez predpokladam,ze v drogeriach alebo lekarch,treba sa spytat.
    Ale lepsi vyber mas cez net,treba pozriet obch.podmienky eshopu,niektore vedia dodat aj do 2-3 dni.

    Inak,vola sa to maska na spanie,maska na oci,alebo klapky na oci,nie okuliare.
    Ailise Ďakujem, už som zohnala v bižutérii. Eshop by mi bol nanič, potrebovala som to súrne hneď na druhý deň.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

    Návod ?
    1. Zadanie na Google
    2. Vyhľadanie podľa lokality
    3. Vyhľadanie kontaktu
    4. Vezmeš telefón a vyťukáš číslo
    5. Zavoláš a opýtaš sa
    6. Sadneš do auta alebo MHD
    7. Kúpiš
    8. Odídeš
    9. Dáš na oči
    10. Spíš

    Mimochodom...každý erotický eshop má k dispozícii...

    Kde sa dajú kúpiť okuliare na spanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.