Zavrieť

Porady

Môže zamestnanec telekomunikačného úradu podnikať (konaťeľ, spoločník)?

Vie mi niekto poradiť? Môže zamestnanec telekomunikačného úradu podnikať? Teda byť spoločníkom alebo konateľom v sro?

dostal som sa k tymto info: http://www.ulpianus.sk/blog/8591/

Teda vyzera to ze to nieje mozne, ak ma niekto s tymto skusenost aleb blizsie info, prosim o radu

Ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 31.01.16 at 06:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peter Vranka google som samozrejme skusil a toto som nasiel, len som chcel vediet, ci s tym nahodou niekto nema skusenost
    avalik o skusenosti v otazke nepises, carovnu gulu nemame ... ale mame tu na porade etiketu a tam sa uvadza napr.:
    V otázke a popise uvádzam všetky relevantné detaily a informácie ktoré som si už o otázke naštudoval.
    Peter Vranka ok, pardon... nasiel som teda to co je na spominanom url plus nejake starsie clanky co hovoria v podstate to iste a teda ide mi o to, ci sa to tyka vsetkych zamestnancov aj obycajnych radovych, teda ci nejde len o tych na vyssich (napr. riadiacich) postoch. Konkretne ide o telekomunikacny urad ako som spominal.
    Podla informacii ku ktorym som sa dostal si myslim, ze to plati pre vsetkych, len si chcem byt isty
    avalik ak si statny zamestnanec podla zakona o statnej sluzbe, tak v zakone si najdes svoje prava, povinnosti a aj to co nesmies - ak sa tyka nieco len veducich zamestnancov tak je to tam tiez uvedene
    avalik este doplnim, ak si statny zamestnanec, tak je jedno ci pracujes v Urade pre regulaciu elektronickych komunikacií a postovych sluzieb, alebo na ministerstve, ... pre vsetkych statnych zamestnancov plati prislusny zakon rovnako
      zbaliť

    Môže zamestnanec telekomunikačného úradu podnikať (konaťeľ, spoločník)?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.