Zavrieť

Porady

Webnode stranka

Poznate niekto stranku webnode kde si mozete vytvorit vlastnu stranku? Chcem sa teda opytat ci aj taka stranka moze zarabat napriklad na reklame a reklamnych baneroch..? V pripade ze ma vysoku navstevnost. Ď
Kabaka123 môže, čo by nemohla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Nie. Serveru je to jedno, aký máš obsah, hlavne, že platíš ty za prenájom miesta. Čo si ty dáš na stránku - je mu šum-a-fuk....
    BlackRoses To ja jasné, že jemu to je jedno, ale z pohľadu marketingu, mať stránku na webnode a robiť s ním bussines
    misoft Nááááá.... šak rob..... ty si platíš, oni tebe platia.... kolobeh peňazí.....
    Kabaka123 prečo by to malo byť trápne?, x ľudí má stránku na webnode a zarábajú na reklame... tí čo si kúpia doménu a majú platenú verziu... tak nemajú v stránke webnode a môžu odstrániť všetku reklamu od webnode...
    BlackRoses Stále mam zafixovanú webnode ako len klikaciu stránku s editorom, kde nepotrebuješ vedieť html... Preto mi to skôr príde ako detinské... Samozrejme, ak si zaplatí platenú verziu, tak je to aspoň o trošku plus
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.