Zavrieť

Porady

Preposielanie objednavok v Nemecku

Dobry den,

Rozmyslal som spravit pre SK eshopy, firmy nieco ako medzi sklad.
Momentalne vela firiem expanduje do zahranicia a snazi sa predavat napr. v Nemecku. Isto kazdy vie ze ceny za posty, kurierov su dost vysoke co ide v neprospech zakaznikoch a firiem.
Spocivalo by to v tom firma by si naskladnila produkty ktore sa jej dari predavat v Nemecku v mojom sklade a preposielala by mi objednavky ja by som produkt zabalil a preposlal za ceny daneho statu.
Co si myslite o takejto myslienke.??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    Preco by si to posielal ty ak to moze poslat rovno zo slovenska ? Ak je to vo vacsom mnozstve, posiela sa to kamionom.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    len treba porovnať, či to naozaj bude zaujímavejšie s ohladom na cenu a na to, že aj do nemeckého skladu sa to musí dopraviť, zrejme to tam bude dlhšie stát, teda dlhšie blokovať peniaze.... Aké je poštovné na balíky v nemecku?

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Dosť komplikované, prečo nevyužívaš služby zasielkovny.sk? Tam učtuju cenu zasielky daneho štatu cez ich poštu + rozvoz zo slovenska do nemecka (rakuska, a madarska)

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Dnes existujú sofistikovanejšie služby v tejto oblasti. Si v situácii, ako by si na trh s formulami chcel priviesť starú fiatku. Ono, síce aj to je auto, ale bez Šance na víťazstvo..

    Preposielanie objednavok v Nemecku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.