Zavrieť

Porady

Kde sú vtáky?

Kde sa podeli vtáky? Vždy kŕmievame vtáky, každú zimu, ale tento rok nezjedli ani zrnko. Nevidieť ich ani na stromoch, ani u susedov... Aj známi o pár domov ďalej nevideli vtákov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Zaujímavé, my máte tento rok to isté, celé roky nás v zime tešil pohľad na boje vtáčikov o potravu, nestačili sme doplňovať. Posledné roky prikrmujeme počas celého roka /aby sa nám zahniezdili na záhrade/ po vzore angličanov, ktorí sú veľkí milovníci vtáctva.Do novembra chodili v húfoch a potom zrazu ich nebolo. Manžel sa dokonca vybral ich hľadať po okolí. V neďalekom lese objavil celé kŕdle vtákov, zdá sa, že počas tejto zimy sme mi ľudia dostali košom.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ked neni taka kruta zima,nechodia po domoch,su v chotai a teraz zu si co to najdu,vsak u nas zu muchy zacali lietat
    ja som si vyrobila krmitko a ako som tam dala semienka,tak su tam az doteraz,to iste lojove gule,len sa rozmocili po dazdi a zu zu su na rozpadnutie....
    gilmorka Ani ked bolo pod snehom nechceli... Hm... 3 kila slnecnice sme utekali kúpiť.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    nie každú zimu je návšteva kŕmidiel rovnaká, my sme to už spozorovali niekoľko rokov, že to nezáleží ani od počasia, ako od nám nejasných dôvodov, vtáčatá - ak majú možnosť, radšej zbierajú hmyz a až potom, ak toto nemajú, priletia ku kŕmidlám, niektoré roky nám zmiznú lojové gule, nestíhame kupovať, tento rok nevyzobali len jednu, záleží od množstva prirodzenej potravy

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    U nas sa to stalo pred 2.rokmi. V zime ziaden vtak,vsetko krmivo nedotknute. Nastastie,tento rok su znovu spat

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ja nestačím doplňať a vylepšujem krmitko, aby som nemusel každy deň. Bratislava-sidlisko Krasňany.
    Dnes bol skoro jarne počasie a bolo ich plno. Su rozmaznane. A treba si ich naučiť od jesene, potom už neprídu.
    http://www.porada.sk/t95182-p7-krmen...ml#post2818946

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.