Zavrieť

Porady

Pezinok PZ - internát

Zdravím Vás
mám jednu otázku, mám záujem podať prihlášku do Pezinku na PZ... všetky info už mám, len by som chcela ešte vedieť infošky o internátnom živote v Pezinku, strava, ubytko, sociálne zariadenie a pod.. volný čas.. ak máte niekto info alebo je niekto práve na škole budem rada
Naposledy upravil Žanette : 08.02.16 at 10:45
kopretinka a aké info už máš,keď ani nevieš,kam dať prihlášku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Prihlasku do PZ ?? Kam ????

    Ak je to Policajny zbor -

    No neviem ake infosky mas ale pre upresnenie. prihlasku nedavas do skoly v Pezinku ale podavas ju na okresnom riaditelstve PZ v mieste pozadovaneho vykonu sluzby. Tam si ta preklepnu a pokial vyhovujes - budes pozvana na vyberove konanie. Ak uspejes aj tam pojdes na zdravotne prehliadky + psychotesty. Ak prejdes - ides na primacie skusky.
    Ak spravis - super.

    Nastupujes na utvar- kam ta zaradia a az tam ta tvoj nadriadeny vysle do skoly - nemusi hned.

    Skola - samostatne umiestneny objekt na okraji mesta. Izby - 4 miestne - socialne zariadenia spolocne na chodbe (ak sa nic nezmenilo -skor nie ako ano)
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žanette A čo sa týka "nočného života" a ubytko ženy vs muži spoločné či oddelene?
    dmc samostatne zenske izby - muzske izby.... zase tyn zenskych izieb bude zopar.

    A co ta vedie k tomu ist k PZ. Aka je tvoja predstava a ocakavania.
    kopretinka tuším ju najviac zaujíma ten nočný život a spoločné izby.....
    lujza.j ....každý má iné priority
    Žanette kopretinka: Neviem čo je na tom keď ma zaujíma aj ten nočný život... všade sa píše len ako sa tam dostať, fyzické a psychické testy atď..tak sa pýtam o.i. aj na toto, čo je celkom zaujímavé...
      zbaliť

    Pezinok PZ - internát

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.