Zavrieť

Porady

Priplatok za riadenie

kolko zamestancov musim riadit aby som ako uctovnicka mohla mat priplatok za riadenie? kde sa to pise?
Naposledy upravil ivka70 : 11.02.16 at 16:49
6 komentárov     zbaliť
Mila123 prepáč, ale ty chceš riadiť niekoho? pretože Tvoj písomný prejav je katastrofálny, otázka je položená v záhlaví, nič konkrétne neuvádzaš, aspoň rezort v ktorom pracuješ (určite verejná či štátna správa, že?)
ja osobne volám štátnu správu ako ŠPATNÁ.............
Kellnerova1 nepytala som sa na tvoj nazor...myslim ze otazka je jasna...pekny den
kn-alka nie je jasná, napríklad v súkromnom sektore je to úplne jedno, koho a čo riadiš
Mila123 pre Teba áno, no pre mňa nie, a ako vidím, čítam ostatní tiež budú z Tvojej otázky mierne v rozpakoch
karakul to sme sa dopracovali... kvalifikovanú, presnú a rýchlu odpoveď, prípadne už aj priamo príplatok dajte, názor nie!
avalik ivka70 - pri zadavani otazky je uvedene: "Vystihnite otázku jednou vetou, ostatné napíšte do podrobností." - mam za to, ze zmena na "Priplatok za riadenie" to zadanie nesplna - otazok k priplatkom za riadenie moze byt nespocetne vela a takyto nazov otazky neprispieva k prehladnosti porady. otazka mohla ostat tak ako bola, zadavatelka ma moznost ju doplnit.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    otazka nie je jasna, neuvadzas podla, ktoreho zakona si odmenovana

    ak podla zakona 553/2003, musis byt zaradena na funkciu veduceho zamestnanca a musis riadit aspon jedneho zamestnanca ... kompetencie, zodpovednost a pravomoci su uvadzane v organizacnom poriadku ... tam byva uvedene napr. u ekonomickeho oddelenia, ze veduci ekonomickeho oddelenia priamo riadi zamestnancov oddelenia - a to mozu byt rozni odborni zamestnanci, referenti a podobne ale aj veduci dalsich nizsich organizacnych zloziek patriacich pod toto oddelenie

    to, ze napr. ty si uctovnicka a nejaka kolegyna ma v pracovnej naplni spracovanie podkladov do uctovnictva, este neznamena, ze si v pozicii veduceho zamestnanca s narokom na priplatok za riadenie

    Priplatok za riadenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.