Zavrieť

Porady

SK NACE a novovzniknutá s.r.o.

Mám novú s.r.o. (vznikla v 10/2015) Ak si na stránke ŠÚ dám vyhľadať jej SK NACE, nenájde mi nič. Keď som si dala hľadať SK NACE svoju sro, SK NACE mi našlo bez problémov. Ako je to s novými firmami? Majú sa niekde registrovať? Ako sa dostanú k svojmu SK NACE?
avalik SK NACE do danoveho priznania?
Liptáčik Áno
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Liptáčik Čiže ak tomu dobre rozumiem, pôjdu na stránku ŠÚ a tam sa zaregistrujú? Potom sa táto firma dostane do databázy? Zatiaľ nerobia nič, ich činnosť je značne všeobecná.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Liptáčik Na stránke slovak.statistics firma, ktorú potrebujem nie je. Keď si dám pre kontrolu vyhľadať moju firmu, moja tam je.. Môžem si ja určit SK NACE a to vpísať do ročných výkazov?
    avalik do akych rocnych vykazov?
    Liptáčik Daňové priznanie, účtovná závierka.
    avalik citala si ten druhy link? citala si poucenie k DP?
    Liptáčik Druhý link som si len pozrela, asi si ho prečítam pozornejšie. Ďakujem za usmernenie
    Liptáčik Pozrela som si prílohy, SK NACE si určím sama. Ešte raz dík za usmernenie
      zbaliť

    SK NACE a novovzniknutá s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.