Zavrieť

Porady

Nemozem nainstalovat skype

Ako postupovať?
Naposledy upravil Mária27 : 20.02.16 at 09:11
Kabaka123 aká verzia skype? aký windows? inštaluješ z originál stránky? čo Ťi vypisuje? aké chybové hlásenie?

http://www.skype.com/en/download-sky...-for-computer/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skype 7.18?
    Odkiaľ si to stiahol tú prvú verziu? Na 100% nie z originálnej stránky.
    A) Stiahni si inštalačku najnovšej verzie Skype z ORIGINÁLNEJ stránky Skype.com!!!! http://www.skype.com/en/download-sky...-for-computer/
    B) Prejdi do Safe Mode - v ňom by sa malo dať stará verzia odinštalovať. Prečistiť registre, vymazať cache. Upozornenie - ak zmažeš svoj profil Skype v PC, stratíš históriu. O kontakty sa báť nemusíš, tie sú uložené na serveroch Skype.
    C) Nainštaluj nové Skype - malo by sa dať i v Safe Mode.
    D) Reštart - pokiaľ je Skype nastavené na automatické spustenie a prihlasovanie - malo by nabehnúť.

    Poznámka: Aktualizáciu Skype robím buď priamo cez Pomocníka Skype, ale častejšie antivírusovým programom Avast, ktorý sám zisťuje aktualizácie programov a aktualizuje na pozadí. A Skype vždy funguje.

    P.S. Upravil som príspevok - zadal som neoverené informácie ohľadom verzie. Postup ale by mal fungovať.
    Naposledy upravil misoft : 20.02.16 at 11:48

    Pakrako je offline (nepripojený) Pakrako

    dôchodca, samouk v Exceli Pakrako
    Ja ho mám nainštalovaný ale stále ponúka novšiu verziu a keď ju odsúhlasím, tak mi oznámi že nemožno nainštalovať nakoľko mám tam inú verziu programu .Keď ju hľadám aby som ju odinštaloval, tak ju nemôžem nájsť. Hlásenia a aktuálna verzia viď foto. Mám W7 .
    Naposledy upravil Pakrako : 20.02.16 at 10:45
    Výzva na aktualizáciu_2.jpg  
    1- 2- 2016 13-30-45.jpg  
    1- 2- 2016 13-25-16.jpg  
    Oznam o nemožnosti aktualizácie.jpg  
    Nastavenie aktualizácie.jpg  

    1/1
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 a čo registre?
    Pakrako Registre mi upravuje SW od firmy Eurobyte Vyčisti PC4 Profesional
    Kabaka123 myslím, či si v registroch našiel starú verziu, ktorú nechce odinštalovať - odstrániť
    misoft Hmmm... SW od firmy....
    A) používajú sa na základné vyčistenie. To isté ti urobí i CCleaner a zadarmo!
    B) ak chceš niečo riadne urobiť, musíš ísť priamo do registrov - cez regedit. A potom dať vyhľadávať reťazec Skype...... Ovšem to chce niekoho, čo vie, ktoré môže a ktoré nie vymazať.
    Kabaka123 ja by som to urobila tak, že by som odinštalovala starý skype, zrušila by som všetko v registroch so skype a nainštalovala nový...
    Pakrako Skúšal som aj odinštalovanie a nainštalovanie na novo a nepomohlo ! Ako mám nájsť v registroch časti Skype ?
    misoft Start - do riadku napísať regedit - v zozname vybrať regedit. Otvorí sa editor registrov.
    V menu Edit - Find - v okienku napísať Skype - Find Next.
    Avšak! Tých záznamov v registroch o Skype je niekoľko desiatok. Niektoré sú odkazy, niektoré sú kľúče. Pri ručnom vymazávaní je potrebné pozerať, čo sa vymaže.
    Prakricky - ak vy sa vymazali všetky odkazy, kde sa Skype vyskytuje - nemala by po Skype zostať ani zmienka.
    Potom po inštalácii Skype by sa opäť vytvorili nové hodnoty v registroch - aktuálne.
    Rada: ak si netrúfaš na ručné čistenie registrov od zbytkov odkazov na Skype - nech ti to urobí niekto, ktorý pozná "závislosti" kľúčov programu na celý OS. Vymazaním nesprávneho kľúča sa môže znefunkčniť celý OS = oprava inštalácie.
    misoft Doplnenie: Skús teraz (dnes ) aktualizáciu Skype. Včera ani mne neaktualizovalo (cez Avast mám možnosť update starého software) - chyba bola na strane (pravdepodobne) Skype. Vyhadzovalo stále chybu. Dnes (akurát teraz) mi už aktualizuje normálne. Momentálne 7.18.0.112 - aktualizovalo bez problémov.
      zbaliť

    Nemozem nainstalovat skype

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.