Zavrieť

Porady

evidencia tovaru?

Dobry den,
som zivnostnik, ktory este nikdy neobchodoval s fyzickym tovarom.
neviem ci to je dobra tema do JU, ale nikde mi to nepasovalo a tiez som nenasiel nic relevantne polickom "hladaj..."
chcel by som skusit nejaky dovoz v malom ale nie som si isty, ako mam evidovat tovar a ci ho vobec mam evidovat.
kupim tovar za fakturu povedzme z USA, necham si ho poslat, zaplatim clo+dph na colnici za tovar (nie som platca dph) a co potom? musim si nieco viest ked to chcem dalej predavat?
dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    olynth
    Dobry den,
    som zivnostnik, ktory este nikdy neobchodoval s fyzickym tovarom.
    neviem ci to je dobra tema do JU, ale nikde mi to nepasovalo a tiez som nenasiel nic relevantne polickom "hladaj..."
    chcel by som skusit nejaky dovoz v malom ale nie som si isty, ako mam evidovat tovar a ci ho vobec mam evidovat.
    kupim tovar za fakturu povedzme z USA, necham si ho poslat, zaplatim clo+dph na colnici za tovar (nie som platca dph) a co potom? musim si nieco viest ked to chcem dalej predavat?
    dakujem.
    Hore v okienku Hľadaj... si napíš slovo sklad, klikni na Go a vyhľadá Ti spústu tém na danú problematiku. Napr.
    http://www.porada.sk/showthread.php?...v%E1+evidencia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.