Zavrieť

Porady

prenos daňovej povinnosti pod.§69 ods.12 písm j.

Mala by som takú otázku. Realizácia archeologického výskumu patrí do klasifikácie produktov podľa činnosti CPA - sekcia F? Uplatňujem si prenos daňovej povinnosti? Už som preštudovala aj metodické pokyny aj usmernenia FS, ale toto som nikde nenašla. Našla som aj napr. geodetické zamerania, posudky atď.....že nepatria do tej skupiny ale práve čo potrebujem, nikde nenájdem. Keď vie niekto pomôcť budem veľmi rada, súrne to potrebujem vedieť. Ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

    Kristina27
    uskutočnenie záchranného archeologického výskumu má kód 71, no neviem, či je to to, čo hľadáš
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dianka.sz ďakujem za pomoc, ale to som našla aj ja, to čo robíme my je len archeologický výskum.
    Kristina27 skús si to pohľadať tu

    http://www.porada.sk/attachment.php?...6&d=1452688274
    dianka.sz Ďakujem za pomoc, prajem pekný deň:-)
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Na stránke FS si vyhľadaj:

    Vysvetlivky ku klasifikácii produktov podľa činností (CPA) 2015 – sekcia F Stavby a stavebné práce

    Oznámenie k zoznamu činností patriacich do niektorej z divízií 41 až 43 štatistickej klasifikácie produktov podľa činností (CPA) a k zoznamu činností, ktoré nepatria do divízií 41 až 43 CPA
    dianka.sz áno, ja viem,že je to tam...už som to aj pozrela, ale nenašla som to tam.

    prenos daňovej povinnosti pod.§69 ods.12 písm j.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.