Zavrieť

Porady

Ako dostat fotky zo stareho mobilu do pocitaca?

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci je vobec mozne dostat fotky zo stareho mobilu do pc. Jedna sa o stare typy mobilov, ktore este neboli na pamatovu kartu a nemali zabudovane bluetooth. Dokonca ani cez kabel nie je mozne ich pripojit k pc, pretoze mali nabijacku urcenu len do elektr. zasuvky a internet nepodporovali. Jedina moznost je infra, lenze to uz je v sucasnej dobe passe. Existuje teda nejaka moznost dostat tie fotky odtial? A ak hej, aka?
Naposledy upravil wATAw : 26.02.16 at 10:51
buchač Presný typ mobilu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Neverim, ze existoval mobil, ktory by mal fotak a nedal sa pripojit k pocitacu. A wap podporovala kazda sunka uz pred erou fotoaparatov. Jasne, ze tam nemozes cakat wifi :-)
    A infra nie je uplne pase. Pohladaj starsi notebook, alebo si infra dokup. Stalo to par eur. Na fotkach ti ocividne zalezi.
    buchač Neverim, ze existoval mobil, ktory by mal fotak a nedal sa pripojit k pocitacu.
    ========================
    Presne.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Mňa napadá jednoduchá možnosť, poslať fotky ako mms do nového telefónu. Predpokladám, že keď má foťák, tak podporuje mms - ky ....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skus niekde po bazaroch pohladat starsi typ mobilu,ktory mal infra,ale uz aj bluetooth.. Ak ti tie fotky stoja za to,obetuj par eur a kup si ho.
    Cez infra presunies do neho a dalej z neho cez bluetooth do novsieho zariadenia.

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    DATOVY KABEL, bol ku kazdemu mobilu pripojis k PC a stiahnes... to len dnes sme rozmaznany usbckom v nabijacke
    vlado 33 Nepochopil som tvoju odpoveď. Ku ktorému mobilu bol aj dátový kábel, ku každemu? začni spomínať.
    fortunka spominam a mala som ku vsetkym ak nie vo vybave tak sa dal kupit a tu jje dokonca rec o takom co ma fotak...

    Ako dostat fotky zo stareho mobilu do pocitaca?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.