Zavrieť

Porady

PN a clen volebnej komisie

Som od 1.2.2016 na úrade práce, od 2.2.2016 som na PN, no 5.3.2016 idem ako komisár do volebnej komisie, chcem vedieť či musím ukončiť PN?

Lukáš Vyšinský, 12:30
Dostal som aj radu, nakolko sa zmenilo odvadzanie z odmeny za učasť vo volebnej komisii, že by vraj stačilo mať iba od lekára na cely den vychádzku čo si o tom myslíte?


ZODPOVEDANE OTAZKY SA NA PORADE NEMAZU. MOZU TOTIZ POMOCT AJ INYM.
Naposledy upravil ivka70 : 29.02.16 at 12:57
Tweety to je čo za prístup, zmazať otázku, na ktorú už bolo zodpovedané?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Ak nemas neobmedzene vychadzky, tak ucast v komisii je nedodrzanie liecebneho rezimu. Je to vlastne ako keby si isiel tak na 18stku do prace - pocas PN.

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Celodennú vychádzku ti lekár nedá. Na tú musí byť závažná dg. Ak nie si chorý, treba zájsť za lekárom a DPN ukončiť.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
ivka70 A najma, ak ide o PN, ktora zacala 1 den po skonceni PP a zaevidovani sa na UP ....

A kedze volby trvaju od rana od 7,00 do vecera a kym sa scitaju hlasy, je daleko po polnoci, ani celodenna by nepomohla ....
ivka70 "" Lukáš Vyšinský (Dnes 12:56) A keby dal tak by to tak v podstate mohlo byť? Neoplatí sa mi kvoli pár euram zrušiť celú PN a zostanem bez príjmu""""
Neobmedzene vychadzky su povolovane Socialnou poistovnou a ta presne definuje, kedy lekar pri ktorej diagnoze ich moze dat. Co viem ,tak su to tazke stavy rakoviny a tazke psychiatricke diagnozy, inak nie.

Radsej sa ospravedlnit z volieb.
Lebo verim tomu, ze sa najde niekto ,kto to SP s radostou nahlasi ....
taiko mam tendenciu to nahlasit sam, kokso take spekulacie kvoli par EUR-am.
  zbaliť

PN a clen volebnej komisie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.