Zavrieť

Porady

Písanie žiadosti o odpustenie polky trestu?

Naposledy upravil doki321 : 08.03.16 at 10:22
misoft Ako sledujem:
Niekomu sa nepáči, že som napísal pravdu.
Aby zadávateľ otázky to nezmenil - tu "kopia"
>Zdravím zachvíľu mi uplynie polka trestu (zákaz činnosti vedenia mot. vozidiel na 6 rok) a pôjdem písať pre polícajna inšpektora o odpustenie polky trestu a vrátenie vodičs. preukazu.Má niekto skúsenosti s tým ako tento list písať čo doňho treba uviesť mohli by ste sa mi niekto ozvať viem len že sa má písať voľnou rukou a uviesť nejaký dôvod pre vrátenie vodič. preukazu mohol by mi niekto aj poslať ak má nejaký vzor lebo fakt neviem ako to napísať. Veľmi pekne vopred ďakujem? <
a tu "kópia" inej otázky http://www.porada.sk/t169668-pisanie...ky-trestu.html
:Zdravím zachvíľu mi uplynie polka trestu (zákaz činnosti vedenia mot. vozidiel na 1 rok) a pôjdem písať na súd o odpustenie polky trestu a vrátenie vodičs. preukazu. Má niekto skúsenosti s tým ako tento list písať čo doňho treba uviesť mohli by ste sa mi niekto ozvať viem len že sa má písať voľnou rukou a uviesť nejaký dôvod pre vrátenie vodič. preukazu mohol by mi niekto aj poslať ak má nejaký vzor lebo fakt neviem ako to napísať. Veľmi pekne vopred ďakujem.<
Rozdiel: 6 rok hore a 1 rok dole. Dokonca sa ani nesnažil upraviť na "6 rokov"!!!!!
Takže
doki321 a elchefito sú jedna a tá istá osoba! Táto jedna osoba je internetový troll!

Môžete ma hoci i zatratiť, ale fakty NEPUSTIA.
Nehovoriac o tom - že je registrovaný pod dvoma nickmi.

P.S.
Píšem to dvakrát preto, lebo niektorí, ktorým to nie je po srsti, môžu môj príspevok "zbaliť" - ale komentár hore zostane!
misoft Ako som predpokladal - zmazal!
Pre doki321 - raz položená otázka sa NEMAŽE!
Pravda bolí - že?
A pretože som predpokladal vývoj (teda i uzavretie môjho príspevku) - komentár zostane ako dôkaz trollovania hore uvedeného člena....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Odkopírované slovo od slova (Ctrl+C - Ctrl+V) a zmenená len jedna číslica, dokonca i so všetkými chybami.....
    Takže:
    Internet-Troll.jpg  
    misoft Aby náhodou niečo z trollovania zadávateľa otázky nezmizlo:
    Porovnajte:

    Aby zadávateľ otázky to nezmenil - tu "kopia"
    >Zdravím zachvíľu mi uplynie polka trestu (zákaz činnosti vedenia mot. vozidiel na 6 rok) a pôjdem písať pre polícajna inšpektora o odpustenie polky trestu a vrátenie vodičs. preukazu.Má niekto skúsenosti s tým ako tento list písať čo doňho treba uviesť mohli by ste sa mi niekto ozvať viem len že sa má písať voľnou rukou a uviesť nejaký dôvod pre vrátenie vodič. preukazu mohol by mi niekto aj poslať ak má nejaký vzor lebo fakt neviem ako to napísať. Veľmi pekne vopred ďakujem? <
    a tu "kópia" inej otázky http://www.porada.sk/t169668-pisanie...ky-trestu.html
    :Zdravím zachvíľu mi uplynie polka trestu (zákaz činnosti vedenia mot. vozidiel na 1 rok) a pôjdem písať na súd o odpustenie polky trestu a vrátenie vodičs. preukazu. Má niekto skúsenosti s tým ako tento list písať čo doňho treba uviesť mohli by ste sa mi niekto ozvať viem len že sa má písať voľnou rukou a uviesť nejaký dôvod pre vrátenie vodič. preukazu mohol by mi niekto aj poslať ak má nejaký vzor lebo fakt neviem ako to napísať. Veľmi pekne vopred ďakujem.<
    Rozdiel: 6 rok hore a 1 rok dole. Dokonca sa ani nesnažil upraviť na "6 rokov"!!!!!
    Takže
    doki321 a elchefito sú jedna a tá istá osoba! Táto jedna osoba je internetový troll!

    Môžete ma hoci i zatratiť, ale fakty NEPUSTIA.

    Nehovoriac o tom - že je registrovaný pod dvoma nickmi.

    P.S.
    Píšem to dvakrát preto, lebo niektorí, ktorým to nie je po srsti, môžu môj príspevok "zbaliť" - ale komentár hore zostane!

    Písanie žiadosti o odpustenie polky trestu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.