Zavrieť

Porady

ROOT telefonu?

Ahoj...rootol som telefon a vymazal nejake veci ktore su potrebne k spravnemu fungovaniu...je treba novy software na novo alebo sa to da nejako zachranit inak???
viktorviktor najskôr sa urobí záloha systému až potom sa laboruje, daj to servisu, buď rád že ti funguje
KoxXxo aký?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No ak si si rootol mobil a hrabal si sa v ňom - tak si si dodrbal Android s aplikáciami a nastaveniami pre daný telefón.
    Buď tam flešneš nový Android - alebo nakluš do servisu, nech ti ho tam nahodia. Ovšem- ak si mal ešte telefón v záruke - rootom si o záruku prišiel.

    thriler1011 je offline (nepripojený) thriler1011

    thriler1011
    Stále si môžeš flashnúť stock rom a software bude ako pred tým. Akurát si tým vymažeš všetky nastavenia, užívateľské dáta a pod. Zopár týchto vecí sa dá ale vyriešiť cez backup.
    Taktiež sa mi to už stalo a niekedy som to vedel vyriešiť "iba" spätným nainštalovaním aplikácie (problémom je len nájsť konkrétnu verziu).
    Všetci, čo ti tu píšu o servise píšu bludy. Ja som mal mobil po experimentovaní často v stave, že po zapnutí sa mi akurát asi len zaplo podsvietenie obrazovky. Vždy som si to vedel vyriešiť. A nezabúdaj, že Google je tvoj kamarát, angličtina tiež, stačí len vedieť ako hľadať
    Naposledy upravil thriler1011 : 13.03.16 at 09:17

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.