Zavrieť

Porady

zvacsena prava krcna mandla

zdravim...pred dvoma mesiacmi som prekonal hnisavu anginu a asi pred tromi tyzdnami som zistil zvacsenu pravu mandlu a trocha tazsie prehltavanie slin...z napojmi a jedlom je to ok len so slinami mam problem...mam pocit ako by som noeco mal v krku...tak isto mam zvacseny capik hrdla...ziadne teploty ani nic ine...viem kazdy napise ze mam ist k lekarovy no pracujem v zahranici takze to skuste pochopit...prosim o radu co by to mohlo byt...dakujem
Naposledy upravil Dav : 14.03.16 at 11:59
4 komentárov     zbaliť
misomiso To sa na tejto novej Porade deju veci ako z hororu. Uplne mesto duchov... Tak otazku zadal toshiba1977, ale "naposledy upravil" zadanie otazky Dav...
buchač Šak nebuď nepevný...

Tebe nič nevraví výraz "moderátor" stránky ?
Ten má predsa určité práva.
Môže opravovať, upravovať, vymazať, ba aj dokonca uzamknúť tému.

Dav vymazala priložené obrázky ústnej dutiny...nič iné.
misomiso Prilis eroticke?
buchač Kontaktuj Dav...možno Ti odpovie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Ja to chápem,ale či to potom ty pochopis ak niečo vážnejšie zanedbas...nemusí to byť vážne-ale aj môže...nechcem ťa strašiť ale napr. rakovina ústnej dutiny je dosť častá.....netvrdim,že ju máš ale práve preto treba vyhľadať odborníka.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    toshiba1977 anika ved prave toho sa bojim ci to nahodou nie je ono...ale ano urcite hned pondelok idem k lekarovy
    Anika61 choď k lekarovi ten ta možno odporuči k otorinolaryngologovi /na krčne"/zoberie ti stery a dolieči ak treba anginu ktorú si prechodil a nedoliecil tým,že si nedouzival antibiotika...nedoliecena angina môže spôsobiť ďalšie zdr.komplikacie...s obličkami,so srdcom
    korela Ešte doplním, okrem steru v každom prípade urobiť sedimentáciu, kvôli zápalu v tele, aj liečená angína môže sadnúť na akýkoľvek orgán, kosti a pod. Nieto ešte neliečená. Môže sa vytvoriť reumatická horúčka, sadne na kĺby, kosti, srdce... Bol si dnes u lekára?
    toshiba1977 ano urcite to tak urobim...strach dokaze cloveka sa zamysliet aby bol zodpovednejsi k sebe :-)
    Anika61 No ale zase nestresuj,ja som to uviedla skôr ako príklad ...ale hnisavu anginu treba doliecit
      zbaliť
    buchač Keďže Tvoj komentár bol pripojený aj ostatnými komentármi od iných k môjmu príspevku a ten som zmazal ja, tak následne išlo preč všetko.

    Etiketu ako takú neporušoval, ale keďže Tvoj komentár bol aký bol, tak som sa realizoval.

    Stačí také vysvetlenie ? Ale môžem kľudne aj zdôvodniť, s tým nemám absolútne žiaden problém.

    zvacsena prava krcna mandla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.