Zavrieť

Porady

Formát poznámok k účtovnej závierke

Pekný večer....podala som dnes elektronicky účtovnú závierku a ako prílohu poznámky...ale vo worde...(som si ich objednala tu na porade a prerobila pre naše potreby)....píše sa tam síce, že odporúčaný formát je PDF....ale nepokazila som tým nič, nie....??? ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    ak ti to pri priložení prílohy odfajklo, že dobre, tak je to dobre.. pdf je len odporúčaný formár..
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kampari O čosi neskôr som si to pozrela ešte raz....tak bola tam...tak asi hej...keď budú potrebovať, nech si to "pretvoria"
    avalik "pretvorit" to mozu aj tak, ze ti zmenia/vymazu udaje
    kampari Podľa Teba Avalik to mám radšej ešte dodatočne spraviť a poslať v PDF-ku.......? ale to musím potom ešte raz poslať aj uzávierku, nie?
    KEJKA nie, nemyslím.
    kampari Vždy tak pekne píšeš v inotajoch ....nie nemyslíš....že to nemusím ešte raz posielať, t.j. závierku s poznámkami ...však som si splnila povinnosť....alebo nie nemyslíš, ale vieš, že to mám poslať ešte raz. ....prosím..pre pokoj mojej duše ...alebo myslíš, že ma potom ešte vyzvú, že to mám radšej poslať v PDF-ku..? ďakujem pekne..
    kuravesele keď si pozrieš UZ na stránke registreruz.sk , tak veľa firiem to dáva vo worde. Ja by som to nepodávala ešte raz. Ak ti to prešlo ako píše Žabinka, tak je to OK.
    kampari O.k. dík...
      zbaliť

    Formát poznámok k účtovnej závierke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.